استرلینگ: اوضاع در سیتی همیشه آفتابی نبوده است

رحیم استرلینگ که در پیروزی ۱-۰ شب گذشته منچسترسیتی برابر آرسنال، زننده تک گل سیتیزن ها بود، می گوید تولد دوباره سیتی به این راحتی ها هم نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رحیم استرلینگ شب گذشته توانست با گلزنی در دقیقه ۲ بازی برابر آرسنال، پیروزی را برای شاگردان پپ گواردیولا به ارمغان بیاورد.

ستاره سیتی اما اصرار دارد که موفقیت چشمگیر این تیم در هفته های اخیر و بردهای پیاپی سیتیزن ها به آسانی به دست نیامده و اوضاع برای آنهاهمیشه گل و بلبل نبوده.

استرلینگ گفت: "می دانستیم که استارت سختی در شروع فصل داشتیم. می دانستیم که باید تمام تلاشمان را بکنیم.

همیشه هم اوضاع خوب و آفتابی نبوده است. مجبور بودیم کلی برد ۱-۰ خسته کننده را در طول فصل به دست بیاوریم و امروز هم یکی دیگر از همان نتایج رقم خورد.

مجبور بودیم که با چنگ و دندان این پیروزی ها را به دست بیاوریم و حالا در موقعیت بهتری هستیم."

ستاره ملی پوش سیتی ضمن ستایش آرسنال افزود: "آنها تیم خوبی هستند. می توانید ببینید که با راهنمایی میکل آرتتا چطور بازی می کنند و ما هم در دقایقی برابر آنها به زحمت افتادیم، اما آرامش خود را حفظ کردیم و نتیجه ای که می خواستیم را گرفتیم."

برد سیتی برابر آرسنال فاصله ۱۰ امتیازی آنها با تیم دوم جدول را حفظ کرد. منچستریونایتد و لستر اکنون در حالی پا به یک سوم پایانی لیگ برتر می گذارند که هر دو با ۴۹ امتیاز در رده های دوم و سوم جدول قرار دارند.

بیشتر بخوانید:

آرسنال ۰-۱ سیتی؛ تخته گاز به سمت قهرمانی

بهترین گلزن تاریخ منچسترسیتی در آستانه ترک اتحاد

 

 

تگ ها


رحیم استرلینگ فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال