استرلینگ: بابت رفتارم با لیوررپول پشیمان هستم

رحیم استرلینگ، مهاجم&#۱۶۰; انگلیسی منچسترسیتی اعتراف کرد که از نحوه جدایی اش از لیورپول پشیمان است....

به گزارش "ورزش سه"، در سال ۲۰۱۵ و در شرایطی که به نظر می رسید قرارداد رحیم استرلینگ جوان با لیورپول تمدید خواهد شد، این بازیکن به یکباره با منچسترسیتی به توافق رسیده و راهی این باشگاه شد. انتقال در آن مقطع به یکی از رقبای لیگ برتری به شدت باعث عصبانیت هواداران لیورپول شد و حتی بعد از گذشت شش سال نیز هرگاه رحیم استرلینگ راهی استادیوم آنفیلد می شود، هواداران این تیم به شدت او را هو می کنند. استرلینگ در آن مقطع مدعی شد به خاطر رسیدن به رویاهای خود از لیورپول جدا و راهی منچسترسیتی شده و حالا این بازیکن بعد از شش سال بابت آن مصاحبه ابراز پشیمانی کرده است.

رحیم استرلینگ گفت: "گاهی اوقات باید به دنبال آن چیزی که واقعا می خواهید بروید. دوران حرفه ای یک بازیکن کوتاه است و شما هرگز نمی توانید آینده را پیش بینی کنید. در شرایط همه چیز معطوف به تصمیم گیری در مورد آینده است.

حالا می توانم اعتراف کنم از نحوه جدایی خود از باشگاه لیورپول در سال ۲۰۱۵ ناراحت و ناامید هستم. من در آن مقطع گفتم جاه طلبی های باشگاه با افکار من مطابقت ندارد و این تنها چیزی است که از گفتن آن متاسفم. من در لیورپول روزهای خوبی را سپری کردم. آنها در دوران نوجوانی روی من سرمایه گذاری زیادی کردند. لیورپول نقش بزرگی در زندگی ورزشی من ایفا کرده و آنها هنوز هم برای من مهم هستند."

تگ ها


رحیم استرلینگ منچستر سیتی لیورپول