استرلینگ: نباید مغرور شویم و باید به پیشرفت ادامه دهیم

سیتیزنها، در ادامه روند توقفناپذیرخود در هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر از سد چکشها عبور کردند ......

سیتیزن‌ها، در ادامه روند توقف‌ناپذیر خود در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر از سد چکش‌ها عبور کردند.

منچسترسیتی موفق شد در یک مسابقه یک طرفه با نتیجه 4-0 وست‌هم را شکست دهد.

به نقل از وبسایت رسمی منچسترسیتی، شاگردان پپ گواردیولا پس از وقفه دو هفته‌ای مسابقات ملی، پیروزی پرگلی را در استادیوم لندن به دست آوردند. دو گل لروی سانه به همراه  تک گل داوید سیلوا و رحیم استرلینگ مهر تاییدی بود بر تثبیت صدرنشینی، سیتیزن‌ها در رقابت‌های لیگ برتر جزیره. باوجود برتری کامل منچسترسیتی مقابل وست‌هم، استرلینگ معتقد است بازیکنان سیتی کاملا راضی نشده بودند. وی در این زمینه افزود:

تمام حرف من آن است که می‌خواهیم بهتر شویم. خواستار پیشرفت هستیم. فصل جدید است و باید در بالاترین سطح از نظر کیفیت بازی قرار داشته باشیم. به تیم حریف بیش از اندازه موقعیت دادیم. اگر وست‌هم از این‌ فرصت‌ها استفاده می‌کرد، شرایط سخت‌تر می‌شد. از دست‌آوردهای فصل گذشته خود آگاه هستیم و به راحتی می‌توان مغرور شد ولی پپ از ما می‌خواهد که کیفیتمان را حفظ کنیم. تلاش می‌کنیم که بهتر شویم و بهترین عملکردمان را نمایش دهیم. این هدفی است که تیم را به سطح بالاتر می‌برد. هر روز باید تلاش کنیم و پیروز مسابقات شویم. رقابت بزرگی وجود دارد و دیگر تیم‌ها نیز خوب بازی می‌کنند. نباید مغرور شویم و بهتر است به پیشرفت ادامه دهیم.

 سانه در یک همکاری بی‌نظیر موقعیتی را برای به ثمر رساند گل دوم منچسترسیتی توسط استرلینگ مهیا کرد و وینگر انگلیسی نیز، در ادامه مسابقه پاس گلی مناسب برای سانه فراهم ساخت. استرلینگ اظهار داشت:

من و سانه درک خوبی از یکدیگر داریم. زمانی که او توپ را در اختیار دارد، می‌توانم حدس بزنم که قصد انجام چه کاری را دارد.

تگ ها


رحیم استرلینگ منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال