استرلینگ: پنالتی؟ ۱۰۰ درصد درست بود

رحیم استرلینگ، ستاره گلزن تیم ملی انگلیس تاکید کرد خطای پنالتی برابر دانمارک قطعا درست بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ ستاره تیم ملی انگلیس در مسابقه امشب بود و با زدن یک گل و گرفتن یک پنالتی نقش مهمی در رسیدن سه شیرها به فینال یورو ایفا کرد. بسیاری معتقدند او روی صحنه پنالتی تمارض کرده، اما استرلینگ مدعی شد بازیکن دانمارک روی او خطا کرده است.

رحیم استرلینگ گفت: "عملکرد فوق العاده ای در بازی امروز به نمایش گذاشتیم. بعد از عقب افتادن از تیم ملی دانمارک مجبور شدیم صبور باشیم. این پیروزی یک قدم دیگر در مسیر درست  و رسیدن به هدف مان یعنی برنده شدن در یک نیمه نهایی بود. حالا ما باید برای دیدار روز یکشنبه در فینال مقابل ایتالیا تمرکز کنیم. در جریان مسابقه مجبور شدیم عقب دفاع کنیم.

اولین بار بود که دروازه تیم ملی انگلیس در این تورنمنت باز می شد، اما ما خیلی خوب پاسخ این گل را داده و روحیه خوبی از خود در ادامه مسابقه نشان دادیم. از ابتدا می دانستیم کار دشواری پیش رو ما خواهد بود. اما صبور مانده و با توجه به قدرت هجومی خود می دانستیم شرایط خوب خواهد شد. مرحله به مرحله پیش می رویم و می دانیم فوتبال برای این کشور چه معنایی دارد. انرژی، فضا ... حالا مقابل ایتالیا بازی داریم، کمی جشن خواهیم گرفت و سپس روی بازی با ایتالیا متمرکز خواهیم شد.

پنالتی انگلیس؟ من وارد محوطه شدم و مدافع دانمارک با پای راست خود جلوی حرکت من را گرفت، این یک پنالتی واضح بود."

تگ ها


تیم ملی انگلیس رحیم استرلینگ یورو ۲۰۲۰