استعفاهای بی سرانجام در استقلال/سعادتمند و خطیر می مانند یا می روند؟!

چند روز پیش معاون ورزشی باشگاه استقلال استعفا و دلیل آن را هم مشکلات خانوادگی عنوان کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، چند روز پیش علی خطیر، معاون باشگاه استقلال از سمت خود کناره گیری کرذ. این اتفاق حدود یک ماه پیش نیز درخصوص احمد سعادتمند افتاد و رئیس هیئت مدیره استقلال استعفا کرد تا تعداد اعضا به 4 نفر تقلیل پیدا کند. نکته جالب توجه در این خصوص اما این است که تکلیف این استعفاها مشخص نشد. پس از انتشار خبر استعفای سعادتمند، وزیر ورزش اعلام کرد که موافق کناره گیری رئیس هیئت مدیره آبی ها نیست اما سعادتمند در مصاحبه های مختلف اظهار کرد که بر تصمیم خود تاکید و اصرار دارد. پس از آن، وزارت خانه فقط سکوت اختیار کرد و امروز که هیئت مدیره استقلال همچنان با 4 عضو به صورت غیرقانونی به کارش ادامه می دهد وزارت ورزش نه اعلام می کند که استعفای سعادتمند را نپذیرفته و عضو جدیدی برای هیئت مدیره انتخاب می کند و نه بر مخالفتش تاکیدی دارد و هیئت مدیره آبی ها در بلاتکلیف ترین حالت ممکن، بدون رئیس باقی مانده است. وضعیت خطیر نیز دست کمی از سعادتمند ندارد. خبر استعفای معاون ورزشی باشگاه منتشر شد اما نه باشگاه استقلال این خبر را بازتاب داد و نه واکنشی از جانب فتحی مشاهده شد تا مشخص نباشد بالاخره این استعفا تاکتیکی بوده است یا واقعی؟! فتحی با استعفای خطیر موافقت کرده است یا معاون باشگاه استقلال همچنان بر مسند کار قرار دارد.
گویا آن جا در باشگاه استقلال قرار نیست در مورد مسائل شفاف سازی خاصی صورت بگیرد و همه ترجیح می دهند کارها به دست زمان سپرده و حل شود!

 

بیشتر بخوانید:

افعی زهردار استقلال سوژه تمرینات این تیم

قرارداد هافبک استقلال در بلاتکلیفی/کریمی می ماند یا می رود؟!

تگ ها


باشگاه استقلال استعفای خطیر استعفای احمد سعادتمند معاون باشگاه استقلال رئیس هیئت مدیره استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال