استعفای دسته‌جمعی اعضای هیات مدیره نفت آبادان

اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان به صورت دست جمعی استعفا دادند....

به گزارش "ورزش سه"، در پایان جلسه هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان که ساعاتی پیش در تهران به پایان رسید، در اتفاقی شوکه کننده اعضای آن از سمت خود استعفا کردند.

علی عیسی زاده، جهانگیر کی شمس، روح الله محمدی، مظفر شاملی و حسین کشاورز، اعضای هیات مدیره باشگاه نفت آبادان پس از مطرح کردن موارد زیر استعفا دادند.


"بسمه تعالی


با نام ایزد منان


جلسه هیات مدیره موسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۲۴ با حضور اعضای هیات مدیره برگزار و پس از ارائه گزارش مدیرعامل محترم از شرایط مالی و آینده موسسه و تیم فوتبال، ضمن پذیرش استعفای مدیرعامل محترم موسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت در جلسه مذکور بنا بر دلایل مطروحه ذیل، کلیه اعضای هیات مدیره تصمیم به استعفا نمودند تا در فرصت باقی مانده تا شروع فصل جدید مسئولان محترم با مساعدت نمایندگان محترم مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی نسبت به جایگزین فوری هیات مدیره جدید اقدام نمایند. 


۱- عدم مشخص شدن بودجه لازم جهت حضور در لیگ برتر (لازم به ذکر است بر اساس پیش بینی های انجام شده تنها جهت حضور در لیگ آتی حداقل نیاز به ۱۰۰ میلیارد تومان می باشد.


۲- عدم تحقق وعده های نمایندگان محترم مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی در خصوص رفع مشکلات ساختاری باشگاه صنعت نفت (عدم تامین بودجه کافی، عدم انتقال مالکیت به شرکت پالایش نفت آبادان ظرف مدت یک سال گذشته تاکنون، عدم پیگیری در خصوص مبالغ بلوکه شده وجوه پرداختی از سوی وزارت نفت به اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان ... علی رغم وعده های شفاهی در جلسات متعدد با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه).


در خاتمه موفقیت، سربلندی و اقتدار تیم محبوب صنعت نفت را از خداوند منان آرزومندیم."


گفته می‌شود طی ۴۸ ساعت آینده مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب خواهد شد.

تگ ها


صنعت نفت آبادان