استعفای رییس هیات کرمان از هیات رییسه هندبال!

سیدرضا مهدوی در اعتراض به اتفاقات رخ داده در فدراسیون هندبال، از عضویت هیئت رئیسه این فدراسیون استعفا داد....

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر هندبال در سال ۹۹ با حاشیه های زیادی همراه شده و اخیرا در جریان مرحله نهایی تیم مس کرمان که به خاطر داشتن چند بازیکن کرونایی با فدراسیون به اختلاف خورده بود، بعد از شکست برابر پرسپولیس بهبهان بیانیه تندی را منتشر کرد. با اینکه پاکدل، رییس فدراسیون هندبال در مصاحبه خود با "ورزش سه" اعتقاد داشت مس کرمان دست به اقدامات ناجوانمردانه زده، اما کرمانی ها همچنان سر حرف خود هستند.


حالا در جدیدترین اتفاق سیدرضا مهدوی، رییس هیات هندبال کرمان که عضو هیات رییسه فدراسیون هم بوده، در اعتراض به اتفاقات اخیر استعفای خود را اعلام کرده است!


متن استعفای سید رضا مهدوی بدین شرح است:


به نام خدا
باسلام و احترام


جامعه نازنین و مظلوم هندبال حق گرفتنی ست نه دادنی


امروز در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی حق بر باطل و پیروزی وجدان سالم و بیدار بر ریا و تزویر در مجموعه ای به نام فدراسیون هندبال شاهد مشکلاتی هستیم که حتی توان گفتن آنها نیست و خجالت می کشم آنها را بیان کنم. اما همه جامعه هندبال ایران، عزیزمان و بخصوص دردکشیده ها و پیشکسوتان هندبالی که افتخار می‌کنم دست و پایشان را ببوسم، می‌دانند چه خبر شده و می‌دانند چه اتفاقات زشت و چه روند مغرضانه ای در حال شکل گیریست.


امروز همه می‌دانند انتصاب بعضی از زنان و مردانی که کارنامه شان برای هندبال و جامعه هندبال روشن است و به قولی معلوم الحال هستند، برای چیست؟


برای خود متاسفم که احساس کردم این عزیز می‌تواند به هندبال کمک کند و امیدوارم روزگاری یک دلسوز واقعی و درد کشیده هندبال بیاید البته با سلامت کاری با وجدان کاری با اعتقاد به اینکه عاقبت و قیامتی هم هست.


من فرزند کسی هستم که همه جامعه ورزش به‌خصوص هندبال می‌دانند و او را می شناسند و سلامت و صداقت او را به عینه دیده اند و برای گرفتن حق جوانان و ورزشی ها و هندبالی‌ها با هیچ کسی معامله نکرده و نمی‌کند. حتی از منافع و جان خود هم گذشته و می‌گذرد.


پس به همین دلیل با توجه به مشکلاتی که امروز در هندبال شاهد هستم که همه جامعه هندبال می‌دانند و از آن آگاهی دارند از حضور در هیات رئیسه فدراسیون هندبال ایران استعفا می‌دهم و این جریانات را با تمام وجود از طریق مراجع مختلف، مجمع نمایندگان، وزارت ورزش و... دنبال خواهم کرد.


البته در این مسیر دوستانی را هم که ادعای رفاقت و مردانگی می‌کردند را خوب خوب شناختیم.


مهم پیروزی یا باخت نیست مهم پیگیری گرفتن حق جامعه بزرگ و مظلومی به نام هندبال است.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال