استعفای عجیب ستاره سابق یوونتوس از کادر فنی

آندره‌آ بارزالی ستاره سابق یوونتوس و یکی از مربیان فعلی این تیم در اقدامی غیرمنتظره از سمتش استعفا داد و گفت روابط با باشگاه یوونتوس را قطع کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آندره‌آ بارزالی مدافع سابق یوونتوس که به عنوان مربی و یکی از اعضای کادر فنی این تیم خدمت می‌کرد در اقدامی غیرمنتظره، کمتر از یک سال بعد از پیوستن به کادر فنی بیانکونری از سمتش استعفا داد. بارزالی این خبر را از طریق اینستاگرام اعلام کرده و گفت به دلایل شخصی مجبور به گرفتن چنین تصمیمی شده و فعلا به دنبال شغل دیگری در فوتبال نیست.

بارزالی همچنین اعلام کرد که پیش از ورود به دنیای مربی‌گری هم می‌خواسته بعد از سالها فعالیت به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای زمان بیشتری را با خانواده‌اش بگذراند. او اعلام کرد در پست دیگری با باشگاه یوونتوس همکاری نخواهد کرد.

بارزالی در اینستاگرام خود نوشت:" من تصمیم گرفته‌ام که برای زندگی‌ام دست به انتخاب بزنم. تصمیمی با نگاه به قلبم. سالها بود احساس می‌کردم نیاز دارم بیشتر با خانواده‌ام باشم که در این سالها با همه انتخاب‌های حرفه‌ای من کنار آمده و همراهی کرده بودند. حالا هم تصمیم گرفته‌ام از امروز با وجود خانواده دیگری به اسم یوونتوس که همیشه با آن ارتباط خواهم داشت و قدردانش خواهم بود، کناره‌گیری کنم. به نظرم این تصمیم درستی است".

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس آندره‌آ بارزالی آندره‌آ بارزالی یوونتوس فوتبال