استفاده از ظرفیت دیپلماسی شهری برای کسب میزبانی جام ملتهای آسیا

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از آمادگی این سازمان برای در اختیار گذاشتن امکانات ورزشی پایتخت در مسیر کسب میزبانی رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، امیر محسنی در نشست وبیناری شهرداران کلانشهرها و رؤسای هیأت‌های فوتبال با دبیرکل فدراسیون فوتبال افزود: شهرداری تهران امکانات ورزشی مختلفی دارد که با دستور آقای حناچی شهردار محترم تهران، آماده‌ایم در جهت کسب میزبانی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا آنها را در خدمت فدراسیون فوتبال قرار دهیم.

وی اظهار داشت: همچنین ظرفیت‌های دیپلماسی شهری پایتخت، فرصت خوبی برای افزایش رایزنی‌های کسب میزبانی رقابت‌ها است که امکان استفاده از آن نیز وجود دارد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه کسب میزبانی رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا یک اتفاق مهم ورزشی برای کشورمان خواهد بود، افزود: آثار مثبت ورزشی، اجتماعی و اقتصادی میزبانی این رقابت بین‌المللی بر کسی پوشیده نیست و همه باید برای تحقق این مهم، تلاش وافری داشته باشند.

در این نشست شهرداران کلان‌شهرهایی چون کرج، تبریز، مشهد و …، رؤسای هیأت‌های فوتبال برخی استان‌ها و محمد مهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص کسب میزبانی رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا پرداختند.

علاوه بر ایران، کشورهای هند، امارات و قطر نیز نامزد کسب میزبانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷ میلادی هستند.

تگ ها


سازمان ورزش شهرداری تهران فدراسیون فوتبال جام ملت های آسیا امارات شهرداری تهران امیر محسنی قطر فوتبال