استفاده از فرصت‌ها به سبک انصاری‌فرد

کریم انصاری فرد نه تنها در تیم باشگاهی که با وجود پنج هفته خروج از لیست بازی های المپیاکوس از بهترین فرصت از بازگشت به ترکیب استفاده کرده و تاکنون 4 گل زده و یک پاس گل داده، در تیم ملی ایران نیز سعی داشته همین عملکرد را ارائه دهد و بهره وری خوبی از حضور در ترکیب به نمایش بگذارد ......

کریم انصاری فرد نه تنها در تیم باشگاهی که با وجود پنج هفته خروج از لیست بازی های المپیاکوس از بهترین فرصت از بازگشت به ترکیب استفاده کرده و تاکنون 4 گل زده و یک پاس گل داده، در تیم ملی ایران نیز سعی داشته همین عملکرد را ارائه دهد و بهره وری خوبی از حضور در ترکیب به نمایش بگذارد.

او که بعد از پاس تک گل پیروزی بخش ایران در مرحله انتخابی جام جهانی برابر قطر دیگر فرصت بازی در این رقابت ها را پیدا نکرد و مقابل چین، ازبکستان، کره جنوبی و سوریه نیمکت نشین بود، در دیدار تدارکاتی مقابل توگو بازگشت درخشانی به ترکیب ایران داشت و هر دو گل ایران را به ثمر رساند تا نشان دهد می تواند بهترین بهره را از فرصت های کارلوس کی روش ببرد.

انصاری فرد با وجود اینکه در دیدار دوستانه برابر روسیه به کار گرفته نشد اما شب گذشته که مجددا از ابتدا در خط حمله ایران مقابل پاناما قرار گرفت، عملکرد قابل قبولی ارائه کرد و جزو موثرترین نفرات زمین بود.

او در دقیقه 14 با فرار خوب از سمت چپ محوطه جریمه پاناما یک پنالتی منجر به گل گرفت و چهار دقیقه بعد هم جواب پاس خوب سامان قدوس را داد تا او، ایران را به گل دوم برساند؛ انصاری فرد در کنار این عملکرد می توانست روی دو موقعیت هم گلزنی کند یا مجددا پاس گل دهد که نتوانست دوباره این کار را انجام دهد.

 

 

 

 

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال