استفانو پیولی: کسی فکرش را نمی کرد مدعی باشیم

استفانو پیولی، سرمربی میلان هدف تیمش مقابل اینتر را کسب پیروزی توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، میلان که هفته گذشته و بعد از مدت ها صدر جدول را به اینتر واگذار کرد، فردا شب در دیداری حساس و تعیین کننده به مصاف نراتزوری خواهد رفت. استفانو پیولی، سرمربی ایتالیایی و باتجربه در نشست خبری پیش از این مسابقه حاضر شده و در مورد آخرین وضعیت تیمش صحبت کرده است.

استفانو پیولی گفت: "هم ما و هم اینتر هویت مشخصی داریم. دربی ها همیشه بازی های متعادل و نزدیکی بوده و موقعیت های گلزنی فراوانی ایجاد می شود. فردا ما باید فشرده بازی کرده و سعی کنیم فرصت طلب باشیم. امیدوارم نمایشی سطح بالا مقابل اینتر ارائه دهیم. اگر به تساوی فکر کنید احتمال شکست خوردن شما افزایش پیدا می کند. پس فردا ما برای کسب پیروزی مقابل اینتر بازی خواهیم کرد.

فردا باید بسیار دقیق و مصمم باشیم و فواصل در زمین مسابقه را به درستی رعایت کنیم. هدف میلان ادامه دادن مسیری است که در نهایت باعث رضایت ما شود. ما خوشحالیم که جوانترین تیم لقب گرفته و در شرایطی نامزد کسب عنوان قهرمانی هستیم که کسی انتظارش را نداشت. هدف ما این است که بهترین خود را ارائه دهیم و در پایان فصل می بینیم که به چه اهدافی دست یافته ایم.

درگیری زلاتان و روملو لوکاکو در دربی قبل؟ کاش این اتفاق رخ نمی دهد، اما فردا یک بازی دیگر است. درگیری همیشه وجود دارد، اما احترام و حرفه ای بودن نیز کاملا در دستور کار خواهد بود. من به لوکاکو احترام می گذارم، اما زلاتان را ترجیح می دهم. میلان باید به صورت تیمی بازی کند و این کار تیمی است که ویژگی های یک بازیکن را برجسته می کند.

حضور ۳۰۰ هوادار میلان امروز برای حمایت از روسونری؟ طرفداران ما هواداران خاص هستند و چه حیف که ما نمی توانیم از حضور آنها در سن سیرو بهره کند شویم. آنها همیشه از ما حمایت کرده اند و امیدواریم این آخرین دربی بدون حضور هواداران باشد.

غیبت ماریو مانژوکیچ؟ او دچار آسیب دیدگی جزئی شده، اما همین امروز هم تمرین کرد. امیدوارم ماریو غیبت طولانی نباشد، زیرا او داشت به فرم ایده آل می رسید."

تگ ها


روملو لوکاکو اینتر میلان زلاتان ابراهیموویچ آث میلان استفانو پیولی