استفانو پیولی: یوونتوس قطعا مدعی قهرمانی است

استفانو پیولی، سرمربی ایتالیایی میلان تاکید کرد یوونتوس هنوز مدعی فتح اسکودتو محسوب می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلان این هفته در دیداری دشوار و در شرایطی که در نیمه دوم نمایش چندان خوبی از خود ارائه نداد، با تک گل کالولو از سد امپولی گذشته و با یک بازی بیشتر نسبت به اینتر در صدر جدول قرار گرفت. استفانو پیولی در پایان این دیدار در مورد کورس قهرمانی و البته عملکرد تیمش در این دیدار صحبت کرده است.

استفانو پیولی گفت: "ما باید همیشه بازی بعدی را به مثابه مهم ترین مسابقه در نظر بگیریم. جدول فعلی زیبا به نظر می رسد، اما جایگاه های تیم ها قطعی نیست و هنوز بازی هایی تا ادامه فصل باقی مانده است. من فکر می‌کنم عادلانه بود که تعداد مسابقات ها تیم ها یکسان بود، اما این مسئله از کنترل ما خارج است. در مقابل امپولی نمایش خوبی داشته، جریان مسابقه را کنترل کردیم و خیلی ریسک نکردیم. امپولی با ارسال پاس های خود برای ما مشکل ساز و ما نیز هنگام آغاز بازی سازی از عقب مرتکب اشتباهاتی شدیم، اما در امور دفاعی خوب عمل کردیم. 

ما مقابل امپولی به طور کامل بر بازی تسلط نداشتیم، اما جریان مسابقه را کنترل کردیم. در شروع نیمه دوم کمی ما کندی عمل کردیم و این عدم تحرک به این معنی بود که نمی توانستیم آن گزینه های مناسبی برای ارسال پاس پیدا کنیم. 

البته ایده آل این است که بتوانیم زودتر کار را حریف را تمام کنیم، اما در این مرحله از فصل همه یک هدف دارند و شما فقط باید تلاش کنید تا برنده شوید. من فقط می‌خواهم بازیکنان میلان تا پایان فصل تمام تلاش خود را بکنند و ما برابر امپولی دیدیم که پیروز شدن چقدر دشوار است، بنابراین ما از همین حالا به فکر مسابقه سخت برابر کالیاری خواهیم بود. ما نباید خیلی به جلو یا خیلی پشت سرمان را نگاه کنیم.

نتایج درخشان اخیر یوونتوس؟ قطعا این تیم نیز در کورس قهرمانی قرار دارند. 27 امتیاز تا پایان فصل مانده و یوونتوس به شکل فوق العاده ای نتیجه می گیرد. من تمام پنج تیم برتر جدول را در کورس قهرمانی می بینم."

تگ ها


فوتبال جهان استفانو پیولی یوونتوس سری آ فوتبال