استفانو کوزین: یک هفته یا بیشتر مرخصی می‌خواهم

مربی ایتالیایی شهرخودرو پس از اتمام رقابت های لیگ نوزدهم به دنبال این است که به خانه بازگردد تا تعطیلات پایان فصل را در کشورش بگذارند....

کوزین دلیل این امر را دلتنگی اش برای خانواده خود عنوان کرد و توضیح داد که بخاطر داشتن فرزند کوچک و شرایطی که بیماری کرونا رقم زده می خواهد از فرصت تعطیلات استفاده کند تا بتواند در کنار آنها باشد.

وی درباره احساسش از مدت زمانی که به ایران آمده هم ضمن ابراز خرسندی از حضور در کشورمان گفت: ازینکه در شهرخودرو هستم خوشحالم. واقعاً اوقات بسیار خوبی را در مشهد گذراندم و اینجا برای من مثل خانه خودم بود.

دستیار سهراب بختیاری زاده در شهرخودرو همچنین با بیان اینکه درصورت فراهم شدن شرایط فردا شب برای مدت یک هفته به ایتالیا بازخواهد گشت تا در تعطیلات پس از اتمام لیگ نوزدهم بتواند به خانواده اش سر بزند ادامه داد: البته برای مدت زمان مرخصی قصد دارم با مسئولان باشگاه صحبت کنم و در صورت موافقت آنها ممکن است زمان مرخصی ام بیشتر باشد.
کوزین درباره ادامه همکاری اش با شهرخودرو نیز گفت: در ادامه ی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در کنار شهرخودرو خواهم بود چرا که از بودن در این تیم خرسندم.

استفانو کوزین پس از جدایی یحیی گل محمدی در پایان نیم فصل اول به جمع کادر فنی شهرخودرو اضافه شد. او حتی پس از استعفای ناگهانی مجتبی سرآسیایی، در مقابل سایپا به طور موقت و برای یک بازی سرمربی این تیم هم شد. مربی ایتالیایی که به نظر علاقه دارد همچنان در فوتبال ایران باقی بماند، باتوجه به قانون منع به کارگیری افراد خارجی در فصل آینده، درصورت ادامه همکاری با شهرخودرو شاید از معدود خارجی های لیگ بیستم باشد.

تگ ها


استفان کوزین شهر خودرو