استقبال آرتور ملو از پیوستن سوارز به یوونتوس

روز گذشته آرتور ملو در مراسم معارفه اش در باشگاه یوونتوس به جدایی احتمالی سوارز از بارسا واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، آرتور ملو که دو سال پیش از گرمیو به بارسا پیوسته بود، نزدیک به دو ماه پیش با قراردادی به ارزش ۷۲ میلیون یورو از بارسلونا به یوونتوس منتقل شد.

جدایی آرتور از بارسا به شکل خوبی صورت نگرفت و او پس از رسمی شدن انتقالش دیگر برای این تیم به میدان نرفت و پس از اتمام لالیگا حاضر نشد برای بازی با بایرن مونیخ به تمرینات تیمش برگردد که برایش جریمه مالی را به همراه داشت.

آرتور روز گذشته در مراسم معارفه خود در باشگاه یوونتوس اما هیچ گلایه ای از از بارسا نداشت و گفت:« تنها می توانم قدردان بارسا باشم و باید بگویم که همیشه رفتار خوبی با من داشتند. من بخشی از یک پروژه مهم بودم و البته فکر می کنم پیوستن به بارسا تاثیر مثبتی روی فوتبالم گذاشت.»

آرتور در مورد جدایی سوارز از بارسا و پیوستن احتمالی او به یوونتوس نیز گفت:« صادقانه بگویم که در این مورد با سوارز صحبت نکرده ام و از شرایطش بی اطلاعم ولی او یک مهاجم بزرگ و باکیفیت است و بدون شک خرید بزرگی برای یووه خواهد بود. سوارز می تواند چیزهای زیادی به تیم اضافه کند و بازیکن باارزشی است.»

لازم به ذکر است که طبق ادعای رسانه های ایتالیایی سوارز و یوونتوس به توافق نهایی رسیده اند و اکنون تنها مذاکره دو باشگاه باقی مانده است. سوارز در یوونتوس ۱۰ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

تگ ها


آرتور ملو لوئیس سوارز بارسلونا یوونتوس