استقبال باشگاه پرسپولیس از تحقیق و تفحص مجلس

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیهای اعلام کرد در راستای اصلاحات ساختار مالی که در حال اجرای آن است از طرح تحقیق و تفحص مجلس استقبال میکند ......

 و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد در راستای اصلاحات ساختار مالی که در حال اجرای آن است از طرح تحقیق و تفحص مجلس استقبال می‌کند. در این اطلاعیه آمده است:
«باشگاه پرسپولیس در حرکت نوین خود شفافیت مالی، افزایش بهره‌وری، تلاش برای کاهش بدهی‌های انباشته در راستای توسعه و پیشرفت پایدار، حرکت در مسیری که خواسته‌های به حق هواداران برآورده شود و تلاش برای کسب درآمد طبق موازین و محدودیت‌های قانونی را به‌عنوان سیاست‌های اساسی خود دنبال می‌کند. از این رو در راستای اظهارات وزیر محترم ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال، آمادگی و استقبال همه جانبه خود را از تحقیق و تفحص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی اعلام می‌دارد. امیدواریم این امر در آینده گسترش یابد.
باشگاه پرسپولیس وامدار نزدیک به دو دهه نابسامانی و بحران در امور مالی و اجرایی است که در حرکت نوین باشگاه و در راستای تأکیدات وزیر محترم ورزش و جوانان، برای ساماندهی و نظم امور اجرایی، مالی و تشکیلاتی گام بردارد. حرکت باشگاه پرسپولیس براساس قوانین و مقررات کشور و حسابرسی دقیق و پرداخت بخش اعظم بدهی‌های انباشته سالیان قبل، توأم با شفاف‌سازی بوده است و برای همین است که از هرگونه تحقیق و تفحص و حسابرسی در امور باشگاه استقبال می‌کنیم و آن را راهگشا برای ادامه این مسیر می‌دانیم.
پرسپولیس به‌عنوان پرطرفدارترین تیم ایران و پرتماشاگرترین تیم ورزشی آسیا بی‌تردید از بزرگ‌ترین سرمایه‌های مردمی و اجتماعی کشورمان است. حساسیت نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را فرصتی ارزنده می‌دانیم تا این مسیر را بهتر از گذشته و با موانع و مشکلات کمتر، طی کنیم.
در بخش پایانی این اطلاعیه تصریح شده است که باشگاه پرسپولیس در چند سال اخیر نه تنها از هرگونه بودجه دولتی بلکه از بسیاری درآمدهای معمول باشگاه‌ها که در دنیا مرسوم بوده، بهره‌ای نبرده است».

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال