استقبال رسمی وزیرورزش از کاروان عراق (عکس)

کاروان تیم ملی عراق پس از پرواز طولانی و طاقت فرسای ۱۴ ساعته از کره جنوبی به بغداد رسید و مورد استقبال وزیر ورزش این کشور قرار گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال عراق در نخستین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی، برابر کره جنوبی به نتیجه تساوی بدون گل رسید. از آنجایی که این بازی در سئول برگزار می شد، کسب نتیجه مساوی برای عراقی ها قبال توجه بود. اعضای این تیم پس از پرواز طولانی و طاقت فرسای ۱۴ ساعته، از کره جنوبی به بغداد رسید.


کاروانی عراقی ها پس از رسیدن به بغداد، مورد استقبال عدنان درجال وزیر ورزش و جوانان، عباس علیوی نماینده مجلس و رئیس کمیته ورزش و جوانان و همچنین ایاد بنیان رئیس کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال و محمد فرحان دبیرکل سازمان عادی سازی قرار گرفت.


این افراد از کاروان تیم ملی عراق بابت بازی مطلوب برابر کره جنوبی و کسب نتیجه خوب تقدیر کردند و از بازیکنان عراقی درخواست کردند تا با پیروزی برابر ایران، قدم های پیوسته ای برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بردارند.


اعضای تیم ملی عراق بعد از ظهر امروز جمعه، با پروازی راهی دوحه پایتخت قطر شد تا خود را برای رویارویی با تیم ملی ایران آماده کند. دیداری که روز سه شنبه ۱۶ شهریور در استادیوم بین المللی خلیفه برگزار می شود.

تگ ها


تیم ملی عراق عراق