استقبال سادیو مانه از پیوستن به رئال مادرید

سادیو مانه از پیوستن به تیم رئال مادرید استقبال کرده است...

مهاجم لیورپول در آستانه فینال لیگ قهرمانان مدعی شده است که از ابراز علاقه رئال مادرید برای پیوستن وی به این تیم خوشحال است.
به گزارش مدال، زیدان سال قبل و پیش از جدایی از رئال در مورد جذب سادیو مانه ابراز علاقه کرده بود. حالا و با بازگشت سرمربی فرانسوی به برنابئو، اخبار دوباره حاکی از تمایل او به انتقال مهاجم سنگالی به برنابئو است اما سادیو مانه در آستانه فینال لیگ قهرمانان مدعی شد فعلا اگرچه تمام تمرکز او روی این دیدار خواهد بود اما از ابراز علاقه تیمی چون رئال مادرید خوشحال است.
سادیو مانه در این خصوص گفت: "این اخبار همیشه وجود داشته و شایعات بخشی از فوتبال است و ما بازیکنان باید با این مسائل کنار بیاییم. برای من مهمترین موضوع این است که در حال حاضر در ترکیب لیورپول بازی می کنم و من از حضور در این تیم بسیار خوشحال هستم. حالا ما برای یکی از بزرگترین بازی های باشگاهی در فوتبال آماده می شویم و ابتدا باید روی برنده شدن در فینال لیگ قهرمانان تمرکز کنیم."
وی در خصوص احتمال جدایی از لیورپول و انتقال به رئال مادرید نیز تاکید کرد: "اینکه تیم‌های بزرگی مانند رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات خواهان شما باشند لذت بخش است اما ما نیز لیورپول هستیم و فراموش نکنید تیم‌های بزرگی را در ماه‌های اخیر شکست داده‌ایم."

بیشتر بخوانید:

صف کشیدن ستاره‌ها در لیست خرید رئال

تگ ها


زیدان فینال لیگ قهرمانان اروپا لیگ قهرمانان اروپا سانتیاگو برنابئو نقل و انتقالات رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال