استقبال ستاره های پرسپولیس از کارگاه آموزشی برانکو

بازیکنان پرسپولیس از کارگاه آموزشی سرمربی سابق خود استقبال کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ این روزها همچنان در کرواسی به سر می برد و منتظر اعلام فدراسیون فوتبال عمان است تا به مسقط برگردد. در این شرایط اما برانکو همچنان درگیر فوتبال است و به تازگی تصمیم گرفته در یک کارگاه آموزشی سه جلسه ای، درباره پروژه چهارساله سرمربیگری اش در پرسپولیس صحبت کند. رضا چلنگر مترجم برانکو در جریان برگزاری این کارگاه خواهد بود و حرفهای برانکو را برای شرکت کنندگان ترجمه خواهد کرد. برانکو اخیرا در یک پست اینستاگرامی درباره این کارگاه نوشته: «یک سال پس از پایان پروژه چهارساله سرمربیگری پرسپولیس،در نُه بخش درباره نکات مختلف این دوره بیادماندنی صحبت می‌کنم و به پرسش‌های حاضران پاسخ خواهم داد».


موضوعات کارگاه برانکو که پنجشنبه تا شنبه اینده(۱۲ تا ۱۴ تیر) برگزار می شود، شامل اصول مدیریت تیم و ارتباط با دستیاران، بازیکنان، مدیران و رسانه‌ها، آماده سازی بدنی و تاکتیکی در دوره پیش‌فصل، نحوه آنالیز حریفان، تصمیم‌گیری در جریان بازی، اصول جذب بازیکنان جدید در نقل و انتقالات و بررسی جزئیات پروژه فینالیست شدن در لیگ قهرمانان با پنجره بسته خواهد بود.


نکته جالب اینکه در آستانه اغاز دوباره بازیهای لیگ برتر، تعدادی از ستاره های این تیم نیز با قرار دادن استوری مربوط به کارگاه برانکو، به استقبال برگزاری دوره آموزشی سرمربی سابق خود رفته اند. جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری و حسین ماهینی بازیکنانی هستند که در شبکه های اجتماعی از برگزاری کارگاه برانکو استقبال کرده اند. برگزاری چنین کارگاه هایی در اروپا متداول است اما در ایران به ندرت شاهد برگزاری دوره های اموزشی از سوی مربیان موفق بوده ایم.

بیشتر بخوانید:

اصرار از پرسپولیس برای گرفتن تخفیف از برانکو

توضیح دادکان درباره قرارداد برانکو و مهرعلیزاده

 

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال