Banner

استقبال عجیب از شعبه دوم رونالدو در اینستاگرام+ عکس

فرزند کریستیانو رونالدو با ۲۴ ساعت حضور در شبکه مجازی اینستاگرام تعداد دنبال کننده هایش به یک میلیون نفر رسیده است !...

به گزارش مدال، محبوبیت کریستیانو رونالدو که به تازگی جشن تولد ۳۵ سالگی اش را فوت کرده، نه تنها با حضور در ایتالیا کمتر نشده، که حتی او به ورزشکاری بین المللی تر تبدیل شده و حالا علاوه بر پرتغالی ها و طرفداران رئال مادرید در سراسر جهان، علاقه هواداران یوونتوس که در جهان کم تعداد هم نیستند، به این ستاره تکرار نشدنی جلب شده است.


ستاره بیانکونری که تیمش امشب در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا میهمان لیون در فرانسه می شود، اکنون ۲۰۵ میلیون دنبال کننده، فقط در صفحه مجازی خود در اینستاگرام دارد و محبوب  ترین ورزشکار حاضر در این شبکه اجتماعی به شمار می رود؛ مکانی که درآمدهای میلیون دلاری نیز برای او به همراه داشته است.


محبوبیت کریستیانو رونالدو به قدری فراگیر شده که وقتی جونیور رونالدو،  بزرگترین فرزند او اقدام به ساخت حسابی در شبکه اینستاگرام کرد، در فاصله ۲۴ ساعت، تعداد دنبال کننده هایش به یک میلیون رسیده است و بی شک طی ساعات و روزهای  آینده بر این تعداد افزوده خواهد شد.

جونیور کریستانیو رونالدو به اینستاگرام پیوست و در زمانی حدود ۲۴ ساعت به یک میلیون دنبال کننده رسیده است.


رونالدو در ایتالیا سال های انتهایی دوران بازیگری اش را پشت سر می گذارد و بی شک توجه به قدرت صفحات مجازی و درآمدهای سرشاری که این صفحات می توانند برای او به همراه داشته باشند، از نکات قابل توجه برای این ستاره سرشناس و فراموش نشدنی دنیای فوتبال خواهد بود.

چندی پیش بود که در آستانه شروع سال جدید میلادی و ورود به دهه جدید، فهرست ۱۰ ورزشکار پردرآمد دنیا طی ۱۰ سال اخیر معرفی شدند و رونالدو پس از "فلوید می ودر" که ۹۱۵ میلیون دلار درآمدزایی کرده بود، با ۸۰۰ میلیون دلار رتبه دوم را در اختیار داشت و مسی هم با ۷۵۰ میلیون دلار رتبه سوم را در اختیار گرفته بود.


نکته قابل توجه اینکه، درآمدهای رونالدو خارج از زمینه حرفه ای، از تمامی ورزشکاران برجسته دنیا نظیر مسی، لبرون جیمز و .. بهتر است  و آن هم به خاطر حمایت و توجهی است که از سوی هواداران نسبت به او وجود دارد و همین هوادارانش هستند که او را به بالاترین رتبه در اینستاگرام رسانده اند.


رونالدو همین حالا بالاترین رتبه در جذب درآمدهای اینستاگرامی را به نام خودش ثبت کرده و در سال ۲۰۱۹ رتبه اول از این حیث را به خود اختصاص داد. ستاره پرتغالی یوونتوس برای انجام یک تبلیغ در صفحه خود، مبلغ عجیب و غیرقابل باور یک میلیون دلار را از صاحبان آن تجارت یا محصول درخواست می کند؛ محصولاتی که البته توسط رونالدو می توانند برای همیشه در ذهن ها باقی بمانند.


در جولای سال ۲۰۱۹ تعداد دنبال کننده های رونالدو ۱۷۷ میلیون نفر بودند که حالا پس از چند ماه او به تعداد ۲۰۵ میلیون دنبال کننده رسیده است؛ پس در این فضای مناسب برای برنده پنج توپ طلایی فوتبال، چه چیزی هوشمندانه تر از ساختن و حمایت از یک پیج اینستاگرامی دیگر که حداقل می تواند فرزند اولش را در آینده از حیث مناع مالی بی نیاز کند.

بیشتر بخوانید:
روایتی جالب از ملاقات امباپه با زیدان
واکنش سرمربی یووه به شیوع ویروس کرونا در ایتالیا 

تگ ها


کریستیانو رونالدو رونالدو فوتبال جهان اینستاگرام رونالدو جونیور یوونتوس فوتبال