استقبال عجیب و سرد هواداران رم از خرید جدید این تیم!

نیکولا کالینیچ که امروز جهت نهایی کردن قراردادش با تیم رم وارد این شهر شده با استقبال بسیار سردی از سمت هواداران جیالوروسی مواجه شد....

نیکولا کالینیچ که امروز جهت نهایی کردن قراردادش با تیم رم وارد این شهر شده با استقبال بسیار سردی از سمت هواداران جیالوروسی مواجه شد.

به گزارش مدال، باشگاه رم در آخرین روز نقل و انتقالات پرکار ظاهر شده و توانسته کالینیچ و مخیتاریان را جذب کند. امروز صبح نیکولا کالینیچ، بازیکن ۳۱ ساله تیم اتلتیکو به فرودگاه رم رسید تا مراحل نهایی عقد قرارداد با جیالوروسی را پشت سر بگذارد. نکته جالب در سفر کالینیچ به رم استقبال بسیار سرد هواداران رم از این بازیکن بود. در لحظه ورود کالینیچ به رم تنها ۲ نفر در فرودگاه شهر حضور داشتند که به نظر نمی‌رسید آن‌ها هم به دلیل استقبال از کالینیچ آن‌جا حضور پیدا کرده باشند! به نظر می‌رسد عملکرد بسیار ضعیف مدیران رم باعث شده تا هواداران رم نسبت به خریدهای جدید این تیم اشتیاق چندانی نداشته باشند.
این بازیکن ۳۱ ساله که سابقه بازی در میلان، اتلتیکومادرید و فیورنتینا را دارد به عنوان جانشین پاتریک شیک که اصلا نتوانست خود را در تیم رم اثبات کند به جیالوروسی پیوسته است.

 

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات اروپا؛ یکشنبه ۱۰ شهریور

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نیکولا کالینیچ رم سری آ فوتبال