استقبال هواداران از کیت جدید گل گهر(عکس)

گل گهر در بازی با پارس جنوبی از کیت جدید خود رونمایی کرد و این در شرایطی بود که طراحی و رنگ پیراهن های جدید مورد توجه قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، گل گهر که دومین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند در این مدت از مدل های مختلفی برای طراحی لباس خود بهره برده است؛ از رنگ آبی ساده گرفته تا طرح شطرنجی اینتر میلان، آبی تیره، قرمز و حالا رنگ سرمه ای با ترکیب طلایی.


با این حال رنگ پیراهن گل گهر در بازی با پارس جنوبی جم بیشتر از همیشه مورد استقبال هواداران سیرجانی قرار گرفت. در این طرح، علاوه بر زیبایی خاصی که رنگ جدید به لباس گل گهر بخشیده بود، شاید متفاوت و خاص بودن این رنگ نسبت به سایر رنگ هایی که در لیگ برتر استفاده می‌شود، روی استقبال هواداران سیرجانی تاثیر داشته است.


نکته دیگری که روی پیراهن جدید گل گهر نمایان است، المان های "گلیم سیرجان" روی آستین هاست. از سیرجان به عنوان "شهر جهانی گلیم" نام می‌برند و حالا المان های گلیم سیرجان روی پیراهن مهمترین تیم ورزشی این شهر نقش بسته که نشان از توجه مدیران باشگاه گل‌گهر به مسائل بومی و منطقه ای دارد.


با این توضیحات شاید اینطور بتوان حدس زد که لباس سرمه ای طلایی با المان های گلیم سیرجان شاید برای همیشه به لباس اول گل گهر تبدیل شود.

تگ ها


گل گهرسیرجان