استقبال هواداران پرشمار از استقلال در مشهد

سفر تیم استقلال به مشهد باعث شد تا ترافیک و ازدحام بسیاری هم در فرودگاه و هم در مقابل هتل محل اقامت آبی‌ها شکل گیرد....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به تصمیم سازمان لیگ، فینال جام حذفی از شیراز به مشهد منتقل شد تا فرداشب ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) میزبان دو تیم استقلال و تراکتور باشد؛ استقلالی‌ها اما برای سفر به مشهد، مشکلات فراوانی را مقابل خود دیدند. ابتدا موضوع تاخیر در پرواز بود. قرار بود پرواز آبی‌ها که به صورت پرواز چارتری بود ساعت ۱۸ تهران را به مقصد مشهد ترک کند اما با تاخیری حدود ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه‌ای همراه بود و حوالی ساعت ۱۹:۴۵ فرودگاه مهرآباد را ترک کرد.

پس از فرود هواپیما در مشهد، مشتاقان و هواداران استقلال در فرودگاه ازدحام کرده بودند که باعث شد مجیدی و شاگردانش برای ترک فرودگاه دقایقی را معطل بمانند و به سختی از میان جمعیت هواداران آبی‌پوش توانستند خود را به اتوبوس برسانند و راهی هتل محل اقامت شوند. موضوعی که با دلخوری اعضای تیم استقلال همراه شد چرا که آن‌ها توقع داشتند تدابیر لازم برای حضور آن‌ها در فرودگاه آن‌هم در شرایطی کرونایی اندیشیده شده باشد.

با ورود اتوبوس استقلالی‌ها به هتل محل اقامت‌شان، آن‌ها بازهم حضور پرشمار هواداران خود را مشاهده کردند که از ساعتی قبل در محل هتل حضور پیدا کرده و منتظر ورود اتوبوس آبی‌ها بودند؛ جمعیتی که به قدری حضورشان پررنگ بود که باعث شد تا تداخل جدی در عبور و مرور خیابان احمدآباد مشهد، محل هتل استقلالی‌ها ایجاد شود.

این مسائل باعث شد تا هم بازیکنان استقلال گلایه‌مند از تاخیر های پی در پی شوند و حوالی ساعت ۲۱:۳۰ در هتل استقرار یابند و هم مجید نامجو مطلق نتواند در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت کند.

تگ ها


استقلال تهران