استقبال هواداران یووه از بازگشت ایگواین؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان....

نگاهی داریم به آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان.

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز فوتبال اروپا را در اولین بسته خبری می‌خوانید:
- بوتراگوئنو: "سولاری یک مربی حرفه ای به تمام معناست. ببینیم چه خواهد شد. بیانیه احتمالی باشگاه؟ نتیجه ای که گرفتیم بسیار عالی بود و همانطور که گفتم اینجا مکان درستی برای صحبت در مورد آینده سرمربی تیم نیست."
- کیه لینی در بازی مقابل اتلتیکو مادرید به رکورد 500 بازی با پیراهن یووه خواهد رسید.
- صالح حمیدزیچ: در بهترین زمان، به آمادگی و فرم خوب رسیدیم؛ بایرن مونیخ در 2 بازی اخیرش 11گل به ثمر رسانده است.
- امری: طرفداران آرسنال جو بزرگی مقابل منچستریونایتد رقم زدند؛ امیدوارم برابر رن هم حامی تیم باشند.
- اسپالتی: فشار، بازیکنان اینتر را خفه کرده است؛ ایکاردی باید بداند امضای قرارداد ۵ ساله، تنها راه ماندن در باشگاه نیست!
 

استقبال هواداران یووه از بازگشت ایگواین؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- کالچو مرکاتو مدعی شد: در حال حاضر ممکن است، ایگواین در پایان فصل به یوونتوس بازگردد. او اخیرا در پست پیانیچ کامنت گذاشته و با واکنش گسترده هواداران یوونتوس روبرو شده است، آنها می خواهند ایگواین را بار دیگر در لباس بیانکونری ببینند.
- سولاری: پس از یک هفته سخت، بازی بسیار دشواری بود؛ شرایط من؟ مثل اولین روز حضورم روی نیمکت رئال مادرید هستم.
- هرگاه ادن هازارد در استمفورد بریج با پیراهن چلسی در رقابت‌های لیگ گلزنی کرده، آبی‌های لندن در آن دیدار متحمل شکست نشده‌اند.
- منبع هلندی NOS: آینده دی لیخت در اسپانیا و یا ایتالیا خواهد بود ولی بازیکن، بارسلونا را ترجیح می دهد و انتقال او نزدیک است.
- اولاس (رئیس باشگاه لیون): "با ۳ یا ۴ مهاجم بازی خواهیم کرد. نمی دانم تصمیم مربی چیست ولی معتقدم اگر حمله کنیم می توانیم دروازه حریف را باز کنیم."
 

استقبال هواداران یووه از بازگشت ایگواین؛ بسته خبری فوتبال خارجی

 موندو: فرصتی بزرگ برای کوتینیو؛ طبیعتاً والورده روی دمبله ریسک نخواهد کرد پس کوتینیو فرصتی خواهد داشت تا دوباره خودش را ثابت کند.
- سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ با گلزنی در بازی هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه برابر تیم یوفا نمره فنی 8 را دریافت کرد.
- به گزارش کالچو مرکاتو، اینتر و میلان از هفته بیست و هشتم سری آ ایتالیا در جدالی نفس گیر به مصاف هم خواهند رفت و این در حالی است که پس از پیروزی اینتر برابر اسپال در روز گذشته، میراندا از ناحیه بینی آسیب دیده است و مارسلو بروزوویچ نیز دچار مصدومیت عضلانی شده است.
- چلسی برای اولین بار در یک بازی لیگ برتری موفق به شکست دادن ولورهمپتون در استمفورد بریج نشد.
- در دقیقه ۱۰ بازی بین بیرمنگام و استون ویلا در چمپیونشیپ یک تماشاگر داخل زمین دوید و از پشت با مشت به سر جک گرلیش، هافبک استون ویلا کوبید. این دو تیم همشهری هستند و مسابقه بین آن‌ها همواره حساس است.