استقبال ویژه از شاگردان استراماچونی/دیدار استقلال-نساجی بعد از 255 روز

هواداران مازندرانی تیم فوتبال استقلال منتظر حضور تیم شان در قائمشهر هستند تا استقبال ویژه ای از آبی ها داشته باشند....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال در حالی بعد از 255 روز به مصاف نساجی می رود که دیدار قبلی دو تیم در ورزشگاه آزادی برگزار و منجر به پیروزی آبی پوشان تهرانی شد.

دیدار استقلال و نساجی به واسطه هواداران پرشمار دو تیم، بعضا با حواشی همراه بوده و حساسیت ویژه ای داشته است و به همین دلیل تقابل دو تیم در روز دوشنبه می تواند جذابیت های خاصی داشته باشد.

شنیده می شود هواداران مازندرانی استقلال در اقدامی جالب توجه در تدارک استقبال ویژه ای از استراماچونی و شاگردانش هستند و می خواهند این روزها که تیم محبوب شان از شرایط خوبی برخوردار است، فارغ از نتیجه با خاطره ای خوش قائمشهر را ترک کند.

برخی رسانه ها امروز خبر دادند که هواداران استقلال تصمیم دارند از پلیس راه آمل به استقبال شاگردان استراماچونی بیایند و حتی می خواهند که جلوی تیم محبوب شان گوسفند قربانی کنند!

استقلالی ها قرار است در هوایی مشابه آب و هوای این روزهای تهران به مصاف نساجی بروند. طبق اعلام هواشناسی، دمای هوای قائمشهر در آغاز مسابقه 12 درجه و آسمان نیمه ابری خواهد بود.

کادرفنی استقلال امیدوار است که با توجه به برگزاری بازی در چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی باران نبارد تا بازی در شرایطی مناسب پیگیری شود.

 

بیشتر بخوانید:

حسن روشن: عملکرد زوج دیاباته – قائدی خوب است

 

تگ ها


باشگاه استقلال هواداران استقلال بازی نساجی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال