استقبال پرسپولیسی ها از پیرمرد زحمتکش سرخ ها

تمرین امروز پرسپولیس پس از پیروزی دو بر یک این تیم مقابل ماشین سازی در دو گروه برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت پس از برتری در بازی روز گذشته برابر تیم ماشین سازی تبریز، امروز یکشنبه در دو گروه به ریکاوری و تمرین پرداختند.

* بازیکنان اصلی در دیدار برابر ماشین‌سازی از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر مربی بدنساز تیم، به مدت نیم ساعت ریکاوری کردند.

* سایر بازیکنان نیز در زمین چمن مجموعه ورزشی پژوهشگاه نفت زیر نظر کادر فنی به انجام بخش‌های مختلف تمرین پرداختند. دویدن، گرم کردن، پاسکاری‌های کوتاه، پاسکاری‌های تحت فشار، مرور کارهای تاکتیکی و مینی فوتبال به اجرا در آمد.

* تمام بازیکنان بدون مشکل در تمرین امروز حاضر بودند و تنها مصدوم تیم، محمد حسین کنعانی زادگان بود که زیر نظر کادر پزشکی به انجام برنامه‌های اختصاصی پرداخت.

* تمرین امروز بعد از ۷۵ دقیقه به پایان رسید و بازیکنان بعد از سرد کردن بدن‌ها راهی رختکن شدند.

* ضمن اینکه قاسم عبدالصمدی مسئول زحمتکش تدارکات تیم فوتبال پرسپولیس که به جهت انجام عمل جراحی، مدتی از تیم دور بود، امروز به تمرینات بازگشت و با استقبال اعضای تیم مواجه شد. کلیه اعضای تیم برای قاسم عبدالصمدی آرزوی سلامتی و بهبودی کامل کردند.

* پرسپولیس تا روز سفر به تبریز و بازی برابر تراکتورسازی، روزانه یک جلسه تمرینی را در برنامه دارد و چهارشنبه عازم تبریز خواهد شد.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵ پنجشنبه هفته جاری به مصاف تراکتورسازی در تبریز از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

شکایت مربی دروازه‌بانان سابق پرسپولیس از این باشگاه

ماجرای درخواست فسخ عجیب در باشگاه پرسپولیس

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال