استقبال کادر فنی و بازیکنان از وحید امیری

وحید امیری که بامداد امروز به اردوی تیم ملحق شده بود، صبح امروز مورد استقبال کادر فنی و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفت....

وحید امیری که بامداد امروز به اردوی تیم ملحق شده بود، صبح امروز مورد استقبال کادر فنی و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفت.

به گزارش مدال، گابریل کالدرون و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان به بازیکن ملی پوش خود خوش آمد گفتند و استقبال گرمی از او داشتند.
امیری نیز در جریان این دیدار از کادر فنی و اعضای تیم تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که بتواند در کنار تیم و برای تیم مثمرثمر باشد.
سرخپوشان ایران در ادامه اجرای برنامه‌های آماده سازی خود در اردوی کارتپه، امروز دوشنبه، با تصمیم کادر فنی به دو گروه تقسیم می‌شوند تا با پیگیری برنامه‌های جداگانه، در دو دیدار دوستانه بعدازظهر به میدان بروند.
بر این اساس، یک گروه ساعت 12 و 30 دقیقه به وقت محلی برای صرف ناهار راهی رستوران می‌شوند و در ساعت 15 و 30 دقیقه در اولین بازی دوستانه به میدان خواهند رفت.
گروه دوم نیز در ساعت 13 و 30 دقیقه برای صرف ناهار حاضر خواهند شد و در ساعت 17 و 30 دقیقه به وقت محلی به مصاف حریف تدارکاتی خود خواهند رفت.

بیشتر بخوانید:

حضور شبانه امیری در اردوی پرسپولیس

 

 

تگ ها


وحید امیری اردوی پرسپولیس در ترکیه گابریل کالدرون لیگ برتر خلیج فارس فوتبال