استقبال کاپیتان PSG از انتقال حتمالی لیونل مسی

مارکینیوش، کاپیتان پاری سن ژرمن به تمجید از لیونل مسی پرداخته است....


به گزارش "ورزش سه"، همچنان اخبار زیادی حول محور جدایی لیونل مسی از بارسلونا در پایان فصل شنیده می شود و در هفته های اخیر به جای منچسترسیتی، از پاری سن ژرمن به عنوان مقصد بعدی او نام برده شده است. این تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان در دیداری حیثیتی باید به مصاف بارسلونا برود و مارکینیوش مدعی شد بازیکنان پاری سن ژرمن انتظار هر قرعه ای را در مرحله یک هشتم داشته اند.

مارکینیوش گفت: "خواهیم دید که در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. من با لیونل مسی بعضی اوقات در رقابت ها ملی و در سطح باشگاهی رقیب بوده ایم و باید اذعان کنم او بازیکن بزرگی است. همه ما می دانیم که او توانایی انجام چه کارهایی را دارد و در نهایت خواهیم دید که در ماه ها پیش رو چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

تقابل با بارسلونا در لیگ قهرمانان؟ یک مسابقه بزرگ پیش روی پاری سن ژرمن خواهد بود. بارسلونا یک حریف بزرگ بوده و یک چالش در انتظار ماست. ما انتظار یک نبرد فوق العاده را داریم و باید برای این مسابقه آماده باشیم. ما قرعه کشی را به صورت مستقیم تماشا می کردیم و دیگر حریف چندانی برای ما باقی نمانده نبود. ما آماده بودیم تا با هر تیمی در لیگ قهرمانان مواجه شویم."

تگ ها


مارکینیوس لیونل مسی پاری سن ژرمن بارسلونا