استقبال گرم سولسشر از رونالدو (عکس)

سرمربی منچستریونایتد استقبال گرمی از فوق ستاره تیمش پس از تعویض در بازی امشب داشت....

به گزارش ورزش سه، بعد از شکست تحقیر آمیز ۵-۰ مقابل لیورپول خیلی ها کار سولسشر در منچستریونایتد را تمام شده می دانستند اما مسئولان باشگاه چنین تصمیمی نداشته و به همکاری با سرمربی نروژی ادامه دادند.

بعد از بازی با لیورپول ویدیویی جنجالی منتشر شد که در آن رونالدو، کلافه از سبک بازی منچستر مشغول در آوردن ادای سولسشر است؛ این ویدیو از رابطه نه چندان خوب کریس با سرمربی تیم خبر می داد در حالی که اتفاقات رختکن پس از بازی با لیورپول حال و هوای متفاوتی داشت.

طبق ادعای منچستر ایونینگ نیوز، پس از اتمام بازی با لیورپول، سولسشر در رختکن با نوعی شورش مواجه شده و چندین بازیکن بزرگ تیم درون رختکن آشکارا از تاکتیک های او انتقاد کردند اما در این لحظه رونالدو در حمایت از سولسشر وارد عمل شده و به دفاع قاطعانه از او می پردازد. رونالدو که زمانی با سولسشر هم تیمی بود، از بازیکنان می خواهد که به جای اعتراض و انتقاد، باهم متحد شده و به سولسشر و ایده هایش اعتماد کنند.

سه روز پس از این اتفاقات و در حالی که سولسشر همچنان روی نیمکت منچستر حضور داشت، شیاطین سرخ مقابل تاتنهام قرار گرفتند. این بازی از اهمیت بالایی برای سرمربی نروژی برخوردار بود و هر نتیجه ای جز برد شاید صبر مدیران صبور باشگاه را هم لبریز می کرد. رونالدو در این بازی در نقش ناجی برای تیم و سرمربی اش عمل کرد و در دقیقه ۳۹ با یک گل بسیار زیبا، تیمش را پیش انداخت.

رونالدو در نیمه دوم با یک پاس دقیق، گل دوم را برای تیمش پایه ریزی کرد؛ این گل را کاوانی به ثمر رساند تا شب کریس با یک گل و یک پاس گل درخشان شود و سولسشر هم نفسی به راحتی بکشد. سرمربی تیم که از پیروزی تیمش مطمئن شده بود و نمی خواست بیش از این به رونالدو فشار بیاورد او را در دقیقه ۷۱ از زمین بازی تعویض کرده و مارکوس رشفورد را جانشینش کرد؛ بازیکنی که در دقایق پایانی گل سوم را برای منچستر به ثمر رساند.

در هنگام انجام تعویض همه در انتظار رویارویی رونالدو و سولسشر در کنار خط بودند. سرمربی نروژی که خیلی از هواداران رونالدو و منچستر بابت ندادن بازوبند و پنالتی های حساس به کریس از دستش شاکی هستند، به استقبال فوق ستاره پرتغالی تیمش رفته و او را در آغوش گرفت. سرمربی منچستر چند قدمی در این حالت با رونالدو برداشته و بعد از اینکه جملاتی به او گفت، به نیمکت برگشت تا هم قدردانی خود از ستاره تیمش را ابراز کند و هم نشان دهد که رابطه بین او و کریس طبیعی و مسالمت آمیز است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال