استقلالی‌ها امیدوار به رسیدن شیخ/ نقشه‌های غول آبی برای آقای گلی

استقلالی‌ها امیدوار هستند در بازی مقابل پیکان از بهترین گلزن این فصل لیگ برتر استفاده کنند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، شیخ دیاباته بهترین گلزن این فصل مسابقات لیگ برتر و یکی از کلیدی ترین بازیکنان استقلال است که مصدومیت‌های زیادی در طول یک فصل گریبانش را گرفته است. شیخ آبی‌ها به دلیل همین مصدومیت بازی های مهمی را در این فصل از دست داده که از جمله آنها می‌توان به دربی‌های رفت و برگشت و دیدار حذفی مقابل سپاهان اشاره کرد. 

آبی‌ها امیدوارند در بازی مقابل پیکان بتوانند دیاباته را به شرایط بازی برسانند تا شانس پیروزی خود را در این بازی حساس بیشتر کنند و به تثبیت جایگاهشان در رده دوم جدول بیانجامد. 

دومین نکته‌ای که اهمیت حضور دیاباته در این دیدار را افزایش می‌دهد، رقابت مستقیم وی برای کسب عنوان آقای گلی با شهریار مغانلو مهاجم گلزن تیم پیکان است که با یک گل کمتر از دیاباته در رده دوم جدول گلزنان قرار گرفته است. دیاباته در حال حاضر با ۱۳ گل در صدر جدول گلزنان و شهریار مغانلو با ۱۲ گل در تعقیب وی است.

دیدار دو تیم استقلال و پیکان از هفته بیست و هشتم لیگ برتر روز شنبه ۲۵ مرداد و از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

دربی ۹۲ اولین دربی بدون تماشاگر در تهران

قایدی: افتخار می‌کنم با طارمی مقایسه می‌شوم

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پیکان تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران شیخ دیاباته لیگ برتر خلیج فارس فوتبال