استقلالی‌ها بدون نفرات کرونایی به جم می‌روند

مسئولان سازمان لیگ با لغو دیدار پارس جنوبی و استقلال مخالفت کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مثبت شدن تست کرونای ۸ عضو تیم استقلال شایعه لغو دیدار این تیم مقابل پارس جنوبی را مطرح کرد.در این خصوص مسئولان استقلال ابتدای جلسه ای را داخل باشگاه برگزار کردند و سپس دکتر نوروزی و سعید رمضانی به سازمان لیگ رفتند و با مدیران این سازمان به صحبت پرداختند.


استقلالی‌ها به طور مشخص خواهان لغو دیدار یکشنبه شب خود مقابل پارس جنوبی در جم بوده و هستند اما این درخواست با مخالفت سازمان لیگ مواجه شده است. در این باره طبق آخرین ابلاغیه در صورتی مسابقه یک تیم لغو می‌شود که حداقل ۲۵ درصد از اعضای آن کرونا گرفته باشند که درباره استقلال این ماجرا صدق نمی‌کند.


از سوی دیگر پرواز ساعت ۱۶ استقلالی ها به عسلویه نیز لغو شده اما چون این پرواز اختصاصی است آنها می‌توانند در ساعت های دیگر راهی شوند. مساله مهم اما جواب تست های مجددی است که استقلالی‌ها امروز دادند. قرار است جواب این تست ها در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آبی ها برسد و اگر تست جدید تعداد کرونایی های این تیم را افزایش بدهد ممکن است دیدار استقلال وپارس لغو شود.


با این حال احتمال لغو مسابقه پارس جنوبی و استقلال نزدیک به صفر است و با این تفاسیر استقلال باید بدون وریا غفوری، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، فرشید باقری و دو بازیکن رده سنی امید خود که تست کرونایشان مثبت شده راهی جم شوند که این مشکلات بعدی را به وجود خواهد آورد.


باید دید طی ساعات آینده چه اتفاقاتی در این باره رخ می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

احتمال افزایش بازیکنان کرونایی استقلال/ ابهام در آینده آبی‌پوشان

اعضای استقلال امروز دوباره تست کرونا دادند

 

 

تگ ها


پارس جنوبی جم سازمان لیگ برتر استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال