استقلالی‌ها حق دارند اعتراض کنند/ آرزویم هدایت تیم ملی ایران است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از ابتدا مخالف برگزاری بازی‌ها بخاطر شرایط بهداشتی و مصدومیت بازیکنان بود. البته کاملا فنی گفتم و خودم هم موافقم که عدم برگزاری به ضررمان است....

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام درباره برگزاری بازی فولاد خوزستان با استقلال تهران گفت: اگر قرار بر برگزاری بازی ها باشد قطعا در چهارم تیرماه از این تیم میزبانی خواهیم کرد. اگر قرار بر عدم برگزاری بازی ها باشد تهران و اصفهان هم چنین مشکلی دارند. البته من همان ابتدا هم گفتم مخالف برگزاری بازی ها هستم اما به هر حال اگر تصمیم به برگزاری رقابت هاست میزبان استقلال خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بار دیگر پیشنهاد خود را برای تعیین تکلیف فصل جاری افزود: از ابتدا مخالف برگزاری بازی ها بخاطر شرایط بهداشتی و مصدومیت بازیکنان بود. البته کاملا فنی گفتم و خودم هم موافقم که عدم برگزاری به ضررمان است. می توانستیم فصل جاری را در ابتدای فصل آینده برگزار کنیم. مشکل عدم رعایت بهداشتی را تمام تیم ها خواهند داشت.

وی ادامه داد: استقلال و بقیه تیم ها حق دارند نگران سلامتی خود و بازیکنان باشند. باید فرصت می دادیم تا زیرساخت ها فراهم شود.

نکونام درباره وضعیت سلامتی بازیکنان خود افزود: سه بار تست دادیم. خوشبختانه پس از این مراحل، هیچ کدام از اعضای بیماری کرونا ندارند.

وی تاکید کرد: سخت است تیمی را برای ۲۰ روز آماده کنید تا پس از یک سال خودش را آماده نگه دارد. شرایط برای حفظ سلامتی بازیکنان در تمام دنیا سخت است. کرونا مشکل ساز شده است.

سرمربی فولاد درباره محرومیت این باشگاه از حضور در نقل و انتقالات یاداور شد: مباحث مدیریتی است و من نظری ندارم اما مطمئنم آقای آذری به همراه مدیر کارخانه فولاد، به فکر حل این مشکل هستند.

نکونام راجع به علاقه خود برای بازگشت به تیم ملی افزود: دوران ویلموتس هم تمام شد. امیدوارم به مسیر موفقیت خود برگردیم. قطعا همه آرزو می کنند که در تیم ملی باشند. اگر توانایی و لیاقتش را داشته باشم به آن فکر می کنم در غیر اینصورت برای تیم ملی مثل همیشه آرزوی موفقیت می کنم.

تگ ها


تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران جواد نکونام