Banner

استقلالی‌ها سر دروازه‌بان خود را شکستند؛ حال یک هوادار خراب شد+ عکس

حسین پورحمیدی دروازه‌بان ذخیره استقلال در پایان بازی تیمش مقابل فولاد، هنگام ورود به تونل ورزشگاه بر اثر اصابت سنگ از سوی یک تماشاگرنما مصدوم شد....

به گزارش مدال، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب هفته دوم فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز (پنجشنبه) هفتم شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در نهایت با نتیجه یک بر یک پایان یافت تا شاگردان استراماچونی همچنان در حسرت کسب پیروزی در لیگ نوزدهم باقی بمانند.

در پایان این دیدار که در دقیقه ۹۵ با گل بازیکن فولاد به تساوی کشیده شد، هواداران استقلال به سوت‌های فغانی داور مسابقه اعتراض داشتند و ضمن پرتاب کردن اشیاء به داخل زمین، شعارهایی را علیه داور سر دادند.

همچنین در پایان این مسابقه، یکی از هواداران استقلال بر اثر هیجان وارده دچار مشکل شد که تیم اورژانس مستقر در ورزشگاه به وضعیت این هوادار رسیدگی کردند.

هواداران که به شدت از نتیجه بدست آمده شاکی بودند، حسین پورحمیدی دروازه‌ بان ذخیره استقلال را در پایان بازی تیمش مقابل فولاد، هنگام ورود به تونل ورزشگاه با پرتاب سنگ از ناحیه سر مجروح کردند.

بیشتر ببینید:

استراماچونی ورزشگاه را با عصبانیت ترک کرد/ ویدیو

تگ ها


حسین پورحمیدی پورحمیدی استقلال پورحمیدی دروازه بان استقلال فولاد هفته دوم استقلال فولاد استقلال فولاد خوزستان استقلال-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال