استقلالی‌ها مصاحبه کنند، ۵ درصد جریمه می‌شوند!

سرمربی استقلال همه اعضای تیمش را از حضور در محافل رسانه ای و انجام مصاحبه حضوری منع کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اطلاعیه ای که باشگاه پرسپولیس درباره ممنوع المصاحبه شدن بازیکنانش برای جلوگیری از شیوع کرونا منتشر کرد، استقلالی ها نیز تصمیم مشابهی را اتخاذ کردند. بر این اساس فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بازیکنان و مربیانش را از انجام مصاحبه تصویری منع کرده است.


در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است: «کلیه بازیکنان و مربیان استقلال از حضور در استودیوها، اماکن رسانه‌ای و ورزشی جهت انجام هرگونه مصاحبه تلویزیونی و مطبوعاتی با صداوسیما، خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و دیگر رسانه‌ها تا پایان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ممنوع شدند. »


باشگاه استقلال در توضیح دلیل این موضوع آورده است: «فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از مثبت شدن تست کرونای تنی چند از بازیکنان و اعضای کادرفنی قوانین سختی را برای اعضای تیمش وضع کرده و در همین راستا طی روزهای گذشته کلیه بازیکنان و مربیان را از حضور در اماکن عمومی و افتتاحیه‌ها منع کرده است.


روز گذشته نیز سرمربی محبوب آبی‌ها که نظم و انضباط برای وی در اولویت قرار دارد، هرگونه حضور در مصاحبه‌ها و گفتگوهای تلویزیونی و رسانه‌ای را برای بازیکنان و مربیانش ممنوع کرده است و این روزها خود از نزدیک و به صورت ویژه وضعیت آبی‌پوشان را کنترل کرده و آن‌ها را زیر نظر دارد.»


استقلالی ها همچنین قصد دارند هر بازیکنی که از این موضوع تبعیت نکند را جریمه کنند. آنها در اطلاعیه خود نوشته اند: «فرهاد مجیدی با کوچکترین اشتباه اعضای تیم، قاطعانه برخورد کرده و کسر پنج درصد از قرارداد بازیکن خاطی را در نظر خواهد گرفت.»

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران فوتبال