استقلالی‌ها: یک نفر به ما خیانت کرده است!

استقلالی‌ها از بابت انتشار اسناد محرمانه باشگاه‌شان به شدت ناراحت هستند....

انتشار اسناد محرمانه باشگاه استقلال به یک چالش جدید برای مدیران این تیم بدل شده است.

به گزارش مدال، از صبح دیروز اسناد خصوصی باشگاه استقلال در اینترنت قرار گرفت و مشخص شد برخی از بازیکنان و مربیان این تیم با چه شرایط ویژه‌ای قرارداد بسته‌اند!  اسناد فوق در حالی منتشر شده است که مدیران باشگاه هیچ‌کدام مسئولیت آن را نپذیرفته‌اند و هرکس افشای آن را گردن دیگری می‌اندازد! حتی عده‌ای تأکید دارند این حرکت برای تسویه حساب شخصی بوده و هرکس می‌خواهد رقیب مستقیم خودش را از گردونه بیرون کند و افشا کردن مدارک بهترین روش برای خراب کردن رقیب و پیروزی در جنگ‌های داخلی است.

در همین رابطه دیروز یک مقام آگاه به شرط افشا نشدن نامش اطلاعات جالبی را در اختیارمان گذاشت:

بخش مالی در مظان اتهام
براساس اطلاعات دریافتی، هم‌اکنون بخش مالی باشگاه در مظان اتهام قرار دارد، چون فقط آن قسمت از استقلال یا هر باشگاه دیگر است که تمام اسناد و مدارک در آنجا انباشته می‌شود و، چون با پرداخت به بازیکنان و مربیان در ارتباط است، به تمام مدارک دسترسی دارد. البته هیچ‌کس نمی‌تواند قصاص قبل از جنایت کند، چون واقعیت امر این است که در فوتبال ایران اغلب مدیران هر باشگاه هم می‌توانند به قرارداد‌ها دسترسی داشته باشند.

ورود دستگاه‌های نظارتی
این مقام در عین حال تأکید کرد اسناد فوق خصوصی بوده، ولی به لحاظ طبقه‌بندی جزو سند‌های محرمانه تلقی نمی‌شود. از سوی دیگر، نهاد‌های نظارتی هر گاه بخواهند، می‌توانند طبق قانون تمام قرارداد‌ها را در اختیار بگیرند. همچنین این ارگان‌ها خیلی راحت می‌توانند طی کمتر از یک روز بفهمند اسناد خصوصی استقلال از چه طریقی به بیرون درز پیدا کرده است.

خائن!
نکته حائز اهمیت اینکه چند نفر از مدیران کنونی و سابق استقلال تمایلی به گفت و گو در این رابطه نداشتند، ولی جملگی روی یک مسئله تأکید می‌کردند و می‌گفتند: «این کار خیانت به استقلال بوده است. ما در باشگاه خائن داریم. باید قبول کنیم این مدارک فقط از طریق شخصی که داخل مجموعه استقلال بوده و سمت کوچکی هم ندارد یا نداشته، به بیرون منتقل شده است. این خیانت در حق استقلال است و خائن باید پیدا شود.»

بخوانید:

شمشیر دولبه ای به نام انتشار رقم قرارداد بازیکنان

خداحافظی روزبه چشمی از استقلال

استقلال هیولای درون دارد

استقلال وریا را نمی خواهد؟!

مظلومی: مجیدی لیستی به باشگاه نداده است!

صیادمنش در انتظار ثبت قرارداد با فنرباغچه

تگ ها


اسناد باشگاه استقلال امیر حسین فتحی انتشار رقم قرارداد سرخابی‌ها استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال