استقلالی که بزرگتر ندارد/حرف پیشکسوتان خیلی زود سبز شد

روزی که در نقل و انتقالات لیگ نوزدهم استقلال از بازیکن بزرگتر خالی شد، همه کارشناسان این موضوع را نقطه ضعف بزرگ استقلال 98 می دانستند....

روزی که در نقل و انتقالات لیگ نوزدهم استقلال از بازیکن بزرگتر خالی شد، همه کارشناسان این موضوع را نقطه ضعف بزرگ استقلال 98 می دانستند.

به گزارش خبرنگار مدال، تغییرات زیاد در نقل و انتقالات استقلال همه اهالی فوتبال را در ابتدای لیگ نوزدهم شگفت زده کرد. همه آن ها که فوتبالی بودند اعتقاد داشتند که مگر می شود بیش از یک تیم در نقل و انتقالات یک باشگاه را ترک کند و تیمی 15، 16 بازیکن جدید بگیرد؟! کارشناسان بارها و بارها اعلام کردند که چنین اتفاقی در هیچ کجای دنیا رخ نمی دهد. در این میان خالی شدن تیم از بازیکن بزرگ و باتجربه نیز مزید بر علت برای این نگرانی ها بود و حالا که سه هفته از لیگ برتر گذشته است این نقطه ضعف کاملا در استقلال به چشم می آید.
تیم استراماچونی هنوز هماهنگ نیست. حق هم دارد بازیکنانی که به تازگی به دور هم جمع شده اند و فقط در سه بازی رسمی در کنار هم به میدان رفته اند باید هم شناخت چندانی از یکدیگر نداشته باشند.
ضمن این که آبی ها از لحاظ روحی نیز متزلزل ظاهر شده اند و این موضوع می تواند برای دربی خطرساز شود.
بازی با نفت مسجدسلیمان اگرچه در ورزشگاه آزادی برگزار نشد اما صدای معدود هواداران استقلال را که به ورزشگاه رفته بودند درآورد. وریا غفوری به عنوان کاپیتان آبی ها برای تزریق آرامش به هواداران به سمت آن ها رفت ولی وقتی متوجه شد که از دست او هم به عنوان کاپیتان کاری برنمی آید صحنه را ترک کرد! آش استقلال آن قدر شور شده است که از دست کاپیتان این روزهای آبی ها هم کاری برنمی آید.
پیش از این نیز کم بودن تعداد باتجربه های تیم در تمرینات، در درگیری های درون رختکن، در بازگرداندن روحیه جنگندگی به تیم پس از دریافت گل و بسیاری موارد دیگر در همین سه هفته که از لیگ گذشته است در میان استقلالی ها مشهود بوده است...
استقلال این روزها به بازیکنان بزرگ بیشتری در میدان مسابقه نیاز دارد...

 

بیشتر بخوانید:

عملکرد گلر آبی ها کار دستش داد/استقلال به دنبال رقیب برای حسینی

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوتان استقلال نقاط ضعف استقلال کاپیتان استقلال فوتبال