Banner

استقلال آتشفشانی وسط اتاق شیشه‌ای/خطرِ خطیر گونه فکر کردن!

آنالیز حرف های خطیر نشان از زلزله‌ای درونی و عدم ثبات پایدار در ساختار باشگاه استقلال دارد....

محمد سررشته داری
در باشگاهی که یا خطیر، یا منزوی ، یا حتی اعضای هیات مدیره لیست خروج بازیکن می دهند و کمیته فنی وادار به استعفا می شود، ثباتی وجود ندارد. 
در باشگاهی که تیم بدون مربی و با لیست خطیر یا فتحی یا اعضای هیات مدیره بسته می شود ، ثباتی وجود ندارد. 
در باشگاهی که فایل صوتی مربی در فضای مجازی رها می شود، ثباتی وجود ندارد. 
در باشگاهی که مسئولش قهرمانانه از عدم تمدید قرار داد وسط مردم خبر می دهد و فردایش از همان بازیکن تعریف می کند و خروج او را به یک عضو هیات مدیره نسبت می دهد، ثباتی وجود ندارد. 
در باشگاهی که مدیر عاملش تحت فشار هیات مدیره می گوید: پاتوسی قرارداد دو ساله دارد و بعد معاونش می گوید اشتباه کرده و زیر فشار این حرف را زده است ، ثباتی وجود ندارد. 
در استقلال امروز یک چیز به وفور دیده می شود و آن استراماچونی است، مربی که برای اولین بار از اروپا به ایران آمده و آنقدر انگیزه و قدرت دارد که خانواده خود را هم با خود به ایران آورده است. 
در استقلال یک چیز به وفور دیده می شود و آن هوادار است، هواداری که امسال تمام انرژی خود را جمع کرده و می خواهد به جای باشگاته تصمیم بگیرد و با حاشیه ساز ها برخورد کند. 
در استقلال یک چیز به وفور دیده می شود و آن اینست که بازیکنان با انگیزه ای وجود دارند که می خواهند تور حریفان را پاره کنند. 
اما این کوه انرژی در بی ثبات ترین وضعیت ممکن به استقلال رسیده اند، آنقدر بی ثبات که هیات مدیره وظیفه مدیر عامل را انجام می دهد، مدیر عامل در نقش معاون خودش بازی می کند و معاون به نوعی مدیر عامل است. 
این کوه انرژی در بی ثبات ترین وضعیت ممکن به استقلالی رسیده که اخبار هیات مدیره اش نقل و نبات همه مردم است، تصمیم های مدیرش ، تردید دار ترین وضعیت ممکن را دارد، حتی قرارداد بازیکنانش در اتاق شیشه ای است و همه در خبرگزاری ها و میان مردم در مورد قرار داد ها نظر می دهند. 
این کوه آتشفشان گرفتار زلزله بی ثباتی در مدیریتی است که قرار است در مقابل حاشیه ساز ها در مقابل داوران، در مقابل بیانیه های رقبا ، در مورد تعداد تماشاگران، در مورد مجریان تلویزیون و هر آنچه فکر می کنید، از استرا و شاگردانش دفاع کند، این کوه آتشفشان اگر اسیر پس لرزه های زیاد در اتاق شیشه ای خود نشود، اگر اسیر اختلافات درونی خود و اسیر هیولای درون خودش نشود، با این استرا و بازیکنان و هواداران موفق می شود اما آنچه تهدیدش می کند، زور هیات مدیره به مدیر عامل، زور مدیر عامل به بازیکن، زور افشاگری های معاون سابق خودش است که می تواند مانع شود.

بیشتر بخوانید:

منزوی: آقای فتحی، اطلاعات سری هیئت‌مدیره چگونه به رسانه‌ها می رفت؟

 

تگ ها


علی خطیر کامران منزوی محمد سررشته‌داری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال