استقلالِ ۱۴۰۰؛ از فرهاد چه می‌خواهید؟ (نظرسنجی)

پس از دو تجربه حضور روی نیمکت استقلال، حالا فرهاد مجیدی خود را مهیای سومین چالش در قامت سرمربیگری استقلال می‌کند، چالشی که بدون‌شک سخت‌تر از دفعات قبلی خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، دیگر اولین تجربه فرهاد برای حضور روی نیمکت استقلال نیست، مجیدی برای سومین‌بار ساعتی قبل با مدیران استقلال به توافق رسید و قراردادی ۲.۵ ساله را به امضا رساند تا در ادامه لیگ بیستم سکان‌دار آبی‌پوشان باشد؛ مشابه همان مسیری که فصل گذشته و پس از جدایی استراماچونی داشت و یا قبل‌تر و پس از جدایی وینفرد شفر. ماحصل سرمربیگری مجیدی در استقلال در دو دفعه قبلی، نایب قهرمانی جام حذفی و لیگ برتر بوده اما توقعات حالا از او بالاتر از قبل است.

استقلالی که امروز تحویلِ فرهاد مجیدی شد با آن استقلالی که ۱۴ شهریور و پس از شکست مقابل تراکتور تحویل داد، اگر مهره بیشتر نداشته باشد، کمتر ندارد؛ به جز علی کریمی که حالا او جانشینانی چون سعید مهری و مهدی مهدی‌پور دارد. شاید در دنیای فوتبال چندان مرسوم نباشد سرمربی تیم سوم جدولی را بیرون کنند اما هواداران استقلال که تشنه قهرمانی هستند، از سبک بازی تیمِ فکری می‌دانستند کار استقلال برای کسب سهمیه هم دشوار است، چه برسد به قهرمانی لیگ بیستم.

آن‌هم در شرایطی که رقیب سنتی استقلال، کارش در لیگ بیستم را ضعیف‌تر آغاز کرده اما حالا با ۶ امتیاز اختلاف صدر جدول است؛ چالش فرهاد مجیدی که این‌بار هم با استقبال گرم هواداران استقلال به نیمکت آبی‌ها رسیده، کسب حداقل جام است. جام از دلِ لیگ بیستم و جام حذفی پیش‌روی که شروع آن هم برای استقلال مقابل یک رقیب لیگ برتری خواهد بود.

فرهاد برای شروع چالش جدید اصلا وقت ندارد، چرا که سه روز دیگر باید در اهواز به مصاف فولاد برود؛ همان فولادی که هم فکری و مجیدی از آن خاطرات خوبی ندارند، شکست و جنجال. دوئل معروف مجیدی و نکو در اهواز که کار به پست اینستاگرام و ویلای شمال و ... کشیده شد و حالا باید دو استقلالی سابق این‌بار در آزادی به مصاف هم بروند و استقلالی‌ها برای از دست دادن شانس قهرمانی باید اولین پیروزی نیم‌فصل دوم را در خانه جشن بگیرند. هر چند ماموریتی دشوار و شاید بتوان گفت غیرممکن است.

با این‌حال شما هواداران استقلال تصورتان از سومین حضور مجیدی روی نیمکت استقلال چیست؟ سرمربی که پایان لیگ نوزدهم و به دلیل اختلاف با احمد سعادتمند مدیرعامل وقت استقلال و به بهانه بازگشت استراماچونی راه برای بازگشت مرد ایتالیایی باز کرد و پس از عدم بازگشت او و تجربه ناموفق فکری، دوباره به نیمکت استقلال برگشته است.

پایان لیگِ بیستم و فصل جاری در جام حذفی را برای شماره ۷ محبوب آبی‌ها که یکی از اسطوره‌های باشگاه استقلال است و محبوبیت ویژه‌ای در میان هواداران دارد -هر چند که گاهی قهر و آشتی‌های فرهاد هواداران را دلگیر کرده- به نظر شما چگونه رقم می‌خورد و کاپیتان سابق و محبوب استقلال می‌تواند اولین جام قهرمانی دوران مربیگری‌اش را با استقلال به دست آورد و به طلسم ناکامی‌های فصول گذشته پایان دهد؟

شما می‌توانید نظرات خود را برای ما بنویسید و به سرعت و در کوتاه‌ترین زمان در بخش نظرات کاربران نمایش داده خواهد شد.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران