استقلال از وریا شکایت نکره و فقط پاسخ نامه کمیته اخلاق را داده

مدیر عامل استقلال با بیان این نکته که از وریا غفوری شکایتی صورت نگرفته گفت، تنها پاسخ نامه کمیته اخلاق را دادیم....

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد مددی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت؛ این باشگاه از غفوری شکایت انجام نداده و حامی و سایر بازیکنانش است، اما ما ناچاریم پاسخ مکاتبات برخی نهادها را بدهیم و در همین راستا پاسخ نامه کمیته اخلاق را دادیم.

جلسه خوبی با فکری داشتیم
فکری روز گذشته به باشگاه آمدند و با یکدیگر جلسه بسیار خوبی داشتیم. متاسفانه برخی حاشیه‌سازان می‌خواهند هرطوری شود استقلال را در حاشیه بیاندازند و این در حالی است که تمام قد از ایشان حمایت می‌کنیم و از هواداران هم می‌خواهم ملعبه دست بدخواهان نشوند. در جلسه با آقای فکری با یکدیگر تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف کردیم و نتایج این جلسه را قطعاً در روند تیم مشاهده خواهید کرد.

از وریا شکایت نکردیم

هیچ شکایتی از غفوری نکردیم اما این نکته را باید عرض کنم که باشگاه استقلال موظف است پاسخ نامه نهادها و ارکان قضایی و نظارتی را بدهد. این یک رویه عمومی برای کلیه باشگاه‌هاست. از سوی کمیته اخلاق نامه‌ای در خصوص وریا آمده بود و از ما توضیحاتی خواسته بودند و ما هم توضیحاتی را ارائه دادیم. اصلاً چیزی به اسم شکایت اینجا مطرح نیست. باشگاه استقلال حامی کلیه بازیکنان خود است. شایعه شکایت ما از وریا هم ساخته پرداخته اذهان بیمار است و باید هواداران استقلال در این قضایا باهوش باشند و در زمین حاشیه‌سازان بازی نکنند.

بین ۱۲ تا ۶۷ درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم
ما به همه بازیکنان از ۱۲ الی ۶۷ درصد قراردادشان را پرداخت کرده‌ایم. این را هم در نظر بگیرید که رقم برخی قراردادها رشد قابل توجهی داشته در حالی که درآمدهای باشگاه تا این حد افزایش نداشته است. از طرفی تنها چند بازیکن استقلال از فصل گذشته طلب دارند که به زودی به آن‌ها هم پرداختی خواهیم داشت.

هواداران نگران پنجره نقل و انتقالات نباشند
پنجره نقل و انتقالات نیم فصل از ۲ اسفند است و هواداران به هیچ وجه نگران نباشند. در جلسه هیات مدیره درباره نحوه تهیه و پرداخت پول بودورف تصمیمات خوبی گرفته شد و قطعاً استقلال در نیم فصل بدون مشکل بازیکنان مد نظر کادر فنی را جذب می‌کند.

در مورد زمین تمرین توضیح خواستم
اگر اجازه دهید در روزهای آینده درباره این مسائل صحبت می‌کنم. فقط چند نکته را به صورت کوتاه بیان کنم. اول اینکه در هیچ دوره‌ای به بازیکنان بعد از تمرین ناهار داده نمی‌شد و در دوره مدیریت فعلی این اتفاق رخ داده است. دوم اینکه نوع غذا همواره با نظر پزشک تیم انتخاب می‌شود. سوم اینکه ما اگر بنای صرفه جویی در مسائل مالی را داشتیم، تیم را یک روز زودتر به مسجد سلیمان نمی‌فرستادیم.
اما در خصوص زمین تمرین هم باید بگویم ما سه زمین و دو سالن در اختیار داریم. زمین تهرانسر هم از ۵ اسفند دوباره در اختیار ما قرار می‌گیرد و درباره گلایه‌های بازیکنان در خصوص شرایط زمین انقلاب هم بنده از آقای مظلومی و مسئول نگهداری چمن این زمین توضیحات خواسته‌ام.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران سید احمد مددی وریا غفوری