استقلال - استرا به راند دوم کشیده شد؟

با وجود اینکه چندین ساعت از شروع مذاکره بین نمایندگان باشگاه استقلال و وکیل استراماچونی گذشته است، اما از سرنوشت این مذاکره هیچ خبری در دسترس نیست....

به گزارش مدال، عصر یکشنبه اسماعیل خلیل‌زاده، رحمان رضایی و علی خطیر به نمایندگی از باشگاه استقلال به دوحه رسیدند تا به صورت رسمی مذاکرات با ماتزیلی وکیل استراماچونی را آغاز کنند و درباره بازگشت این سرمربی ایتالیایی به استقلال بحث و گفت‌وگو کنند.
پس از شروع این نشست، رسانه رسمی باشگاه استقلال خبری را منتشر کرد مبنی بر اینکه علاقمندان به این باشگاه فقط از طریق رسانه باشگاه پیگیر اخبار این جلسه باشند.
اما مورد عجیبی که در این بین به وجود آمده است، سکوت عجیب باشگاه درباره نتیجه نهایی مذاکرات است. بیش از 7 ساعت از این نشست می‌گذرد و مسئولان باشگاه استقلال راه سکوت را در پیش گرفته‌اند. طبعا این مذاکره به پایان رسیده  و باید مسئولان آبی‌‌ها نگران وضعیت به وجود آمده و سردرگمی هواداران این تیم باشند، هوادارانی که به دلیل عدم پاسخگویی باشگاه، به سایر رسانه‌ها روی آورده‌اند و هر دقیقه اخبار جدیدی می‌شوند.
نکته دیگر اینکه، طبق آنچه که از دوحه به گوش می‌رسد، گویا استقلالی‌ها و ماتزیلی دور جدید مذاکرات را به امروز (دوشنبه) موکول کرده اند و منتظر هستند تا فدریکو پاستورلو از دوبی به جمع آن‌ها ملحق شود و سپس جمع بندی و تصمیم نهایی اتخاذ شود. پاستورلو که مدیربرنامه اصلی استراماچونی محسوب می‌شود، برای شرکت در مراسم گلوب ساکر 2019 که در دبی امارات برگزار شد، به این کشور سفر کرده بود.
باید منتظر ماند و دید که سرانجام داستان استقلال و استراماچونی در نهایت به کجا ختم خواهد شد.

اخبار مرتبط:
ردپای مدیران سابق استقلال در انتشار قرارداد و لغو احتمالی جلسه دوحه

تگ ها


آخرین وضعیت استراماچونی آندره آ استراماچونی آندره استراماچونی اخبار استراماچونی اختلاف_استراماچونی استقلال وکیل استراماچونی فدریکو پاستورلو پاستورلو استراماچونی مذاکره استراماچونی اسماعیل خلیل زاده رحمان رضایی استقلال رحمان رضایی ماتزیلی فوتبال