استقلال -التعاون ; فردا در دوحه

التعاون عربستان - استقلال ایران؛ جشن صعود پسران آبیخبرگزاری فارس: التعاون عربستان - استقلال ایران؛ جشن صعود پسران آبی تیم فوتبال استقلال در آخرین بازی اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم التعاون عربس ......

التعاون عربستان - استقلال ایران؛ جشن صعود پسران آبیخبرگزاری فارس: التعاون عربستان -  استقلال ایران؛ جشن صعود پسران آبی

تیم فوتبال استقلال در آخرین بازی اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم التعاون عربستان می رود.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، استقلال در حالی فردا شب در دوحه به مصاف تیم التعاون عربستان می رود که صعود شاگردان منصوریان تقریبا قطعی به نظر می رسد. آبی پوشان ایرانی با توجه به نتایج خوبی که در دیدارهای گذشته کسب کردند حتی در صورت شکست 3 بر صفر هم به عنوان تیم دوم گروه صعود خواهند کرد. این در حالی است که استقلال و منصوریان برای پیروزی به مصاف حریف عربستانی خود خواهند رفت. استقلال در صورت پیروزی مقابل التعاون عربستان شانس صدرنشینی در گروه را دارد که در آنصورت ممکن است شاهد رویارویی استقلال و ذوب آهن در مرحله یک هشتم باشیم. به شرطی که ذوب آهن امشب به عنوان تیم دوم گروهش صعود کند.

استقلالی ها در بهترین شرایط ایده آل خود هستند و بعد از نایب قهرمانی در لیگ برتر تمام تمرکز منصوریان و شاگردانش در لیگ قهرمانان آسیاست. منصوریان با نفت حضور در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان را تجربه کرده است.

التعاون عربستان هم حریف قدرتمندی مقابل نایب قهرمان ایران نیست. تیمی که در بازی رفت هم 3 گل از استقلال در عمان دریافت کرد و اکنون شاید برای نباختن بازی می کند. تیم منصوریان در صورتیکه تیم الاهلی امارات مقابل بنیادکار متوقف شود صدرنشین گروه می شود تا یک موفقیت بزرگ و رویایی برای استقلال رقم بخورد. آبی پوشان در حال حاضر برترین خط دفاع و خط حمله گروه را در اختیار دارند.

دو تیم لوکوموتیو تاشکند و التعاون هم فقط روی کاغذ شانس صعود دارند و بعید است که این دو تیم در روز آخر بتوانند شگفتی ساز شوند.

برنامه بازی ها گروه A

التعاون عربستان- استقلال ایران ساعت 20:20

الاهلی امارات- لوکوموتیو تاشکند ساعت 20:20

جدول گروه A

1- الاهلی امارات 8 امتیاز

2- استقلال ایران 8 امتیاز

3- التعاون عربستان 5 امتیاز

4- لوکوموتیو تاشکند 5 امتیاز

تگ ها


اخبار روز فوتبال