استقلال امتیازات خوبی گرفته اما هنوز به بلوغ لازم نرسیده است

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: با وجود این که استقلال امتیازات خوبی در ابتدای فصل جمع کرده، اما هنوز بازی‌های با طراوت و شاداب از این تیم دیده نمی‌شود....

ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه به لحاظ جدولی اتفاقات خوبی برای استقلال افتاده و محمود فکری و شاگردانش در ابتدای فصل امتیازات خوبی جمع کرده‌اند. اما واقعیت این است که این تیم هنوز بازی‌های شاداب و روانی که نشان از تیمی مقتدر باشد را ارائه نداده است.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: معمولاً شش تا هفت هفته اول فصل را می‌توان برای آمادگی لازم و رسیدن به هماهنگی مناسب دانست، اما بیشتر از این زمان قابل قبول نیست. حالا که خوشبختانه استقلالی‌ها در همین هفته‌هایی که زمان رسیدن به هماهنگی است توانسته‌اند امتیازات خوبی هم جمع‌آوری کنند، انتظار می‌رود از هفته هشتم به بعد شاهد بازی‌های خوبی از آنها باشیم.


ایمان عالمی در کنار محمود فکری

دستیار پیشین امیر قلعه نویی در استقلال در خصوص رویارویی آبی پوشان با گل گهری که با هدایت قلعه نویی در صدر جدول قرار دارد اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است. من در استقلال، تراکتور و سپاهان با قلعه نویی کار کردم و دستیار او بودم و این را می‌دانم او هرگز به هیچ دیداری به جز نگاه فوتبالی، نگاه دیگری ندارد و به این بازی هم هرگز به دید رویارویی با تیم سابقش نگاه نمی‌کند. قلعه نویی روی تیم‌هایی که هدایت آن را بر عهده می‌گیرد تعصب دارد و برای پیروزی تیم خودش تلاش می‌کند.

وی اضافه کرد: بازی استقلال و گل گهر دیداری بین دو تیم بالای جدولی است و در این بازی است که استقلالی‌ها باید نشان دهند و ثابت کنند که توان پیروزی بر تیم‌های بالای جدول را هم دارند. این دیدار را می‌توان دوئلی برای تصاحب صدر جدول دانست که مساوی در آن به ضرر هر دو تیم است. لذا هر دو تیم برای پیروزی به میدان خواهند رفت.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: به لحاظ مقایسه نفرات دو تیم دیده می‌شود استقلال بسیار پر مهره تر از گل گهر است و کادر فنی این تیم باید هنر خوب بازی گرفتن از این بازیکنان توانمند را داشته باشد. با این بازیکنان می‌توان قهرمان لیگ شد و حتی می‌توان در آسیا هم خوش درخشید.

تگ ها


ایمان عالمی تیم فوتبال استقلال تهران تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران