استقلال امروز ۳-صفر برنده می‌شود یا الوحده کامل حذف می‌شود؟

اگر تیم الوحده وارد قطر شود و قصد ادامه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشد، نتیجه بازی امروز استقلال مقابل این تیم ۳ بر صفر به سود آبی‌ها می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بر اساس برنامه اعلام شده لیگ قهرمانان آسیا، از سومین هفته این بازی‌ها امشب باید استقلال و الوحده در دوحه به مصاف هم می‌رفتند که این دیدار به دلیل عدم حضور تیم اماراتی انجام نمی‌شود. با این حال هنوز سرنوشت الوحده و گروه اول مسابقات مشخص نشده است.

آنچه مسلم است، بازی امشب استقلال و الوحده برگزار نخواهد شد. اما نتیجه این بازی در گروی حضور یا عدم حضور الوحده در دوحه است. چنانچه الوحده تا روز ۲۷ شهریور و برای بازی‌های مرحله برگشت به دوحه برسد و در این روز برابر استقلال به میدان برود، جدول با شرایط فعلی و با احتساب پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل الوحده شکل خواهد گرفت و چنانچه تیم اماراتی برای دومین بار قادر به حضور در میدان نباشد، آنگاه از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهد شد و نتایج این تیم نیز مقابل دیگر تیم ها نادیده گرفته می‌شود. 

بر اساس برنامه از قبل اعلام شده، استقلال ایران و الوحده امارات می‌بایست امشب و از ساعت ۲۲:۳۰ در دوحه به مصاف هم بروند که این بازی برگزار نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

تمرین استقلال برای بازی مقابل حریف غایب !

استقلال و هواداران در جستجوی دیاباته!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ قهرمانی فوتبال آسیا تیم فوتبال الوحده امارات فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال