استقلال ایران – الهلال عربستان/ شفر و یاران به دنبال کار بزرگ در دوحه

استقلال فردا به مصاف الهلال خواهد رفت....

استقلال فردا به مصاف الهلال خواهد رفت.

استقلال ایران و الهلال عربستان در چارچوب دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال ایران و الهلال عربستان فردا در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 21:30/ دوشنبه 19 فروردین/ورزشگاه حمد بن خلیفه، دوحه، قطر

تیم داوری:
داور وسط: کریستوفر بیث (از استرالیا)/ کمک داوران: آنتوان سوتین و اشلی وارویک (هر دو از استرالیا)/ داور ذخیره: محمد زیاد (از عراق)

غایبین احتمالی:
استقلال وریا غفوری، طارق همام، رضا آذری و روزبه چشمی را به دلیل مصدومیت و فرشید باقری و مهدی قائدی را به دلایل انضباطی در اختیار ندارد. الهلال نیز در غیاب محمد کانوی مصدوم، سالم الدوسری، عبدالله عطیف، نواف العابد و سلمان الفرج مصدوم مقابل استقلال قرار خواهد گرفت.

نمای بازی:
استقلال فردا در سومین بازی خود در مرحله گروهی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت. شاگردان وینفرد شفر در سال 98 دو بار در لیگ برتر به میدان رفته‌اند که حاصل این دو بازی یک شکست در دربی و یک تساوی مقابل سایپا بوده است. کسب یک امتیاز از دو بازی اخیر در لیگ باعث شده استقلال در کورس قهرمانی لیگ برتر از سایر مدعیان عقب بیفتد و این موضوع در کنار حواشی ناشی از شکست در دربی پایتخت باعث شده تا استقلال از شرایط آرمانی اواخر سال گذشته دور شود. استقلال برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان نیاز به کسب امتیاز مقابل الهلال خواهد داشت و این در حالی است که حریف تا دندان مسلح آبی‌ها در فصل جاری قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را هدف اصلی خود قرار داده و از دو بازی قبلی خود مقابل العین و الدحیل 6 امتیاز کسب کرده است. الهلال پس از چند نتیجه ضعیف در لیگ عربستان، آخرین بازی لیگ از سد الحزم گذشته تا با انگیزه‌ای مضاعف برای بازی با استقلال راهی دوحه شود.

چهره‌های برتر:
آیاندا پاتوسی و پژمان منتظری بازیکنان کلیدی ترکیب استقلال هستند و بافتیمبی گومیس و کارلوس ادواردو نقشی مشابه در ترکیب الهلال دارند.

دوئل‌ها:
تقابل کارلوس ادواردو و امید نورافکن در میانه میدان و جدال پژمان منتظری و سباستین جووینکو در خط دفاعی استقلال جالب خواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال ایران:
حسین حسینی، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، الهیار صیادمنش، اسماعیل گونکالواس و گادوین منشا

ترکیب احتمالی الهلال عربستان:
عبدالله المعیوف، محمد جحفلی، علی آل بلیهی، محمد البریک، یاسر الشهرانی، میلوش دگنک، عبدالمالک الخیبری، هتان باهبری، سباستین جووینکو، کارلوس ادواردو و بافتیمبی گومیس