استقلال ایران 0 – 1 الهلال عربستان/ فرصت‌سوزی یاران شفر در ابوظبی

استقلال در تقابل با الهلال مغلوب شد....

استقلال در تقابل با الهلال مغلوب شد.

شاگردان وینفرد شفر در چهارمین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال مغلوب شدند.
به گزارش خبرنگار مدال، در چهارمین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، استقلال در شرایطی مقابل الهلال قرار گرفت که با پیروزی در این دیدار می‌توانست گام بلندی را برای صعود به مرحله حذفی بردارد. استقلالی‌ها بازی را با رویکردی نسبتا تدافعی آغاز کردند و در ضدحملات به دنبال ضربه زدن به الهلال بودند که این ضدحملات تاثیری نداشت. الهلال نیز نتوانست موقعیت چندان خطرناکی روی دروازه استقلال ایجاد کند تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.
در آغاز نیمه دوم این الهلال بود که روی توانایی‌های سباستین جووینکو به گل رسید هر چند یک دقیقه پس از گل و با اخراج نواف العابد الهلالی‌ها عقب کشیدند و به دفاع از گل زده خود پرداختند. شفر با اضافه کردن غفوری، قائدی و ایسما سعی کرد تا آبی‌ها را به بازی برگرداند و در این میان آبی‌ها توسط کریمی تیرک دروازه الهلال را هم به لرزه درآوردند.
با این نتیجه الهلال در صدر جدول گروه سوم لیگ قهرمانان 9 امتیازی شد و استقلال با 4 امتیاز در رده سوم باقی‌ماند. شاگردان شفر برای صعود به مرحله حذفی نیاز به کسب پیروزی مقابل در هفته پنجم این بازی‌ها خواهند داشت و کسب هر نتیجه دیگری در آن بازی، کار استقلال را برای صعود به مرحله حذفی دشوار خواهد کرد.

بخوانید: استقلال ایران 0 – 1 الهلال عربستان/ گزارش لحظه به لحظه
ببینید: خلاصه بازی الهلال عربستان 1 - 0 استقلال/ ویدیو