استقلال باز هم در نیمه دوم گل خورد

شاگردان محمود فکری برای دوازدهمین بازی متوالی خود در لیگ برتر، در نیمه نخست گلی دریافت نکردند اما در نیمه دوم دروازه این تیم باز شد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دوازدهمین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف سایپا رفته است و تا دقیقه ۷۰ کار شاگردان محمود فکری مقابل نارنجی پوشان گره خورد و سایپا با یک گل از میزبان مطرح خود پیش است.


در حالیکه تنها ۴ دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود، مجید علیاری با حرکت تکنیکی و تماشایی در سمت چپ زمین سه مدافع استقلال را فریب داد و از بین آنها نفوذ کرد که پاس رو به عقب به این بازیکن به پشت محوطه جریمه را حسین مالکی با سر توپ مقابل ریگی و شوت پای چپ وارد دروازه آبی‌ها کرد.


استقلال تا اینجای فصل، ۸ بار دروازه اش را باز شده دیده که تمامی این گل ها در نیمه دوم به ثمر رسیده است. آبی پوشان مقابل فولاد، صنعت نفت، گل گهر، پرسپولیس، تراکتور و سایپا گل خورده اند که همه آنها در ۴۵ دقیقه دوم به ثمر رسیده است.


استقلال تنها تیم لیگ بیستم است که هرگز در نیمه اول گلی را دریافت نکرده است و در این بازی نیز موفق به حفظ این رکورد شد ولی آنها در نیمه دوم گل خوردند و تا دقیقه ۷۰ بازنده بازی هستند.

تگ ها


استقلال تهران سایپا