استقلال باید به مصاف پاختاکور برود

با کنار گذاشته شدن تیم الهلال از رقابت های لیگ قهرمانان، استقلال باید به مصاف پاختاکور برود....

به گزارش "ورزش سه"، کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه‌ای اعلام کرد تیم الهلال عربستان به دلیل اینکه نتوانست تعداد بازیکنانش در دیدار مقابل شباب الاهلی امارات را به ۱۳ نفر برساند،از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد.


با این حساب، تمام نتایج دیدارهای الهلال در این دوره از رقابت ها حذف شد و بدین ترتیب بدون درنظر گرفتن نتیجه دیدار امشب پاختاکور در مقابل شهرخودرو، این تیم ازبکستانی به همراه شباب الاهلی ۷ امتیازی شدند.


اما با توجه به اینکه پاختاکور در دو دیدار رو در رو مقابل حریف اماراتی صاحب یک پیروزی و یک تساوی شده است، فارغ از اینکه این تیم ازبکستانی در دیدار مقابل شهرخودرو هر نتیجه ای کسب کند، به عنوان تیم اول گروه B این رقابت ها راهی مرحله یک هشتم نهایی خواهد شد.


بدین ترتیب تیم های استقلال و پاختاکور در تاریخ ۵ مهر ماه و در ورزشگاه الجنوب دوحه به مصاف هم می روند. پیش از این عنوان شده بود که این دیدار ساعت ۲۰:۴۵ برگزار خواهد شد اما ساعت برگزاری دیدارها در وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا پاک شده است و باید منتظر ماند و دید دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در چه ساعتی برگزار خواهند شد

تگ ها


استقلال تهران پاختاکور ازبکستان