استقلال باید پرسپولیس و گل گهر را شکست بدهد

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال، گفت: محمود فکری تا هفته هفتم امتیازات خوبی جمع کرده اما امتیازات مهمی را هم از دست داده است و از این به بعد نباید مقابل حریفانش متوقف شود....

علی چینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نگاه به جدول و آمار مسابقات لیگ برتر نشان می‌دهد آبی پوشان امتیازت خوبی گرفته‌اند و حتماً هم همینطور است که در بالای جدول قرار دارند. اما با نگاه از زاویه دیگر به روند امتیاز گیری آنها نشان می‌دهد که امتیازات مهمی را هم از دست داده‌اند.

وی اضافه کرد: از این به بعد بازی‌های مهمی برای استقلال در پیش است و درست امتیازات این بازی‌ها است که در تعیین قهرمان در پایان فصل نقش دارد. منظورم دقیقاً دیدار با گل گهر و پرسپولیس است.

مربی پیشین آبی پوشان بیان داشت: تیم‌هایی که هدفشان قهرمانی است باید در بازی‌های مستقیم یکدیگر را شکست دهند و امتیازات مستقیم آن بازی‌ها را بگیرند و محمود فکری هم باید با همه وجود برای گرفتن امتیازات بازی با گل گهر و پرسپولیس تلاش کند.

مربی تیم چوکا تالش در خصوص شکست این هفته تیمش مقابل هوادار در لیگ دسته اول بیان داشت: بازی ما با هوادار دو نیمه کاملاً متفاوت داشت. در نیمه اول تیم ما به هیچ وجه تمرکز نداشت و تا به خودمان بیاییم دو بار دروازه مان باز شده بود.

وی تاکید کرد: تمرکز چیزی است که مربوط به اتفاقات بیرون از زمین است و متاسفانه برخی مسائل خارج از میدان تمرکز بازیکنان ما را بر هم زده بود و برای همین نیمه اول بازی خوبی نداشتیم. اما نیمه دوم ما کاملاً متفاوت بود و با صحبت‌هایی که در رختکن صورت گرفت، شکل بازی کاملاً تغییر کرد و به جز آنکه دروازه خود را بسته نگه داشتیم، یک گل هم زدیم و نزدیک به ۱۰ بار دیگر هم در موقعیت گلزنی قرار گرفتیم که توپ‌های ما با بدشانسی گل نشد.

چینی بیان داشت: تیم چوکا هنوز مشکلاتی ساختاری دارد. تیم فنی ما قابلیت حل مشکلات فنی این تیم را دارد اما مشکلات ساختاری و سخت افزاری باید از بیرون حل شود. چوکا از تیم‌های قدیمی و ریشه دار است و تیمی است که دارای هوادار است. برای ما بازی‌های خانگی مهم است اما به دلیل نبود ورزشگاه حتی بازی‌های خانگی ما هم بیرون از خانه برگزار می‌شود و در همه بازی‌ها ما میهمان هستیم. با این وجود زمینه موفقیت در این تیم وجود دارد منوط به اینکه مدیران و مالکان باشگاه به همراه مسئولان شهر و استان هر کدام به اندازه سهم خودشان از این تیم حمایت کنند.

تگ ها


علی چینی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال چوکا تالش لیگ دسته اول فوتبال