استقلال با برد به مصاف پرسپولیس می‌رود

یکی از برتری‌های حریف تاجیک پرسپولیس حضور آنها در کوران مسابقات لیگ و قرار داشتن در شرایط بازی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال تاجیکستان حریف پرسپولیس در دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با بردن الهلال و شباب الاهلی راهی مرحله حذفی شده، از هفته‌ها پیش طعم شکست را نچشیده و علاوه برآن اکثر پیروزی‌های آنها با دوگل یا بیشتر به دست آمده است.

صدر نشین لیگ تاجیکستان در آخرین مسابقه‌اش پیش از مصاف با پرسپولیس در چارچوب مسابقه معوقه هفته هشتم لیگ ده تیمی تاجیکستان به مصاف روشان کلوب رفت و آنها را با نتیجه سه بر صفر شکست داد تا جایگاهش در صدر جدول محکم تر شود.

منوچهر جلیل اف در دقیقه‌های ۱۳ و ۶۰ دبل کرد و اسلام زویروف در دقیقه ۸۰ تیر خلاصی را به حریف زد تا پایتخت نشینان تاجیکستان با روحیه بالا به مصاف فینالیست فصل گذشته آسیا بروند. 

پرسپولیسی‌ها باید برنامه ویژه‌ای برای مهار خط حمله زهردار تاجیک‌ها داشته باشند و به خصوص با از کار انداختن منوچهر جلیلوف بهترین مهاجم‌شان گام مهمی برای پیروزی در خاک تاجیکستان برخواهند داشت.

استقلال تاجیکستان با ۱۷ بازی و یک مسابقه کمتر از دیگر حریفان با ۴۲ امتیاز با ده امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم صدر نشین است و در این فصل تنها یک باخت را تجربه کرده. همچنین آنها آمار فوق العاده ۵۳ گل در ۱۷ مسابقه را دارند و فقط ۷ بار گل خوردند. آماری که نشان از کار سخت پرسپولیسی‌ها مقابل تیم با انگیزه تاجیکستانی دارد.

تگ ها


استقلال تاجیکستان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال