استقلال با تراکتور اولین سه امتیاز لیگ را گرفت

استقلال اولین پیروزی خود در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را جشن گرفت. به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، دیدار تیم ......

استقلال اولین پیروزی خود در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را جشن گرفت.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی در چارچوب دیدارهای هفته سوم لیگ برتر از ساعت 20:45 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار در نیمه نخست با تک گل دقیقه 42 سرور جپاروف با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان منصوریان به پایان رسید.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، یعقوب کریمی، وریا غفوری، روزبه چشمی، امید نورافکن (جابر انصاری - 77)، سرور جپاروف (مجتبی جباری - 85)، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید (مهدی قائدی - 67) و  سجاد شهباززاده.

ترکیب تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، شهرام گودرزی، محمد ایران پوریان، علی طاهران (امیر نصرآزادانی - 87)، مهدی کیانی، محمد نوری (فاخر تهامی - 74)، محمد ابراهیمی، مهدی شریفی (محمدرضا آزادی - 77) و فرزاد حاتمی.

نیمه اول
دقیقه 3: 
محمد ابراهیمی از سمت چپ به دروازه استقلال نزدیک شد و ارسال خطرناکی روی دروازه این تیم داشت که مدافعان آبی پوش توپ را به بیرون زدند.

دقیقه 8: فرصت خوبی برای استقلالی ها با پاس داریوش شجاعیان به وجود آمد که حسن بیت سعید، شماره هفت استقلالی ها تعلل کرد تا مدافعان تراکتورسازی توپ را به بیرون بزنند.

دقیقه 15: حسن بیت سعید از سمت راست ارسالی کوتاه روی دروازه تراکتورسازی داشت که شجاعیان با ضربه ای چکشی قصد گلزنی داشت، اما مهدی زاده مقابل توپ او را گرفت.

دقیقه 16: سجاد شهباززاده پس از دریبل های پی درپی در محوطه جریمه تراکتورسازی، ضربه بغل پای خود را به بیرون زد.

دقیقه 17: این بار حسن بیت سعید بود که می توانست در محوطه جریمه تراکتورسازی گلزنی کند که او هم ناکام بود.

دقیقه 31: محمد نوری ارسالی روی دروازه تراکتورسازی داشت که ضربه سر فرزاد حاتمی در آغوش مهدی رحمتی آرام گرفت.

دقیقه 37: سرور جپاروف از روی ضربه ایستگاهی توپی را روی دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که مجید حسینی با سر به توپ ضربه زد و در نهایت ایرانپوریان تن به کرنر داد.

دقیقه 41: علی طاهران از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 42: سرور جپاروف با شوتی از پشت محوطه جریمه دروازه تراکتورسازی را باز کرد.

نیمه دوم
دقیقه 46:
 محمد ایرانپوریان ارسالی خطرناک روی دروازه استقلال داشت که ابراهیمی نتوانست ضربه ای به توپ بزند.

دقیقه 51: ارسال از روی ضربه ایستگاهی به روی دروازه تراکتورسازی با ضربه شهباززاده همراه بود که توپ او راهی اوت شد.

دقیقه 58: وریا غفوری توپی را روی دروازه ارسال کرد که این بار هم ضربه سر شهباززاده به بیرون رفت.

دقیقه 59: مهدی کیانی از پشت محوطه جریمه شوتی سنگین را به سمت دروازه استقلال زد که رحمتی توپ را دفع کرد و توپ برگشتی را هم مدافعان استقلال از مقابل فرزاد حاتمی به کرنر زدند.

دقیقه 67: داریوش شجاعیان از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 72: مهدی شریفی پاس رو به بیرونی را در دهانه دروازه به محمد ابراهیمی داد که شوت این بازیکن به تیر دروزاه برخورد کرد و توپ برگشتی را هم محمد ایرانپوریان به بیرون زد.

دقیقه 79: فاخر تهامی در موقعیتی تک به تک با مهدی رحمتی قرار گرفت که ابتدا تعلل کرد و پس از رسیدن مدافعان استقلال هم شوتی به سمت دروازه زد که توپ او به بیرون رفت.

دقیقه 85: محمد ایرانپوریان توپی را روی دروازه استقلال ارسال کرد که مهدی رحمتی با خروج از دروازه توپ را دفع کرد.

به گزارش تسنیم بدین ترتیب استقلال اولین برد خود را در لیگ هفدهم کسب کرد و 4 امتیازی شد و تراکتورسازی هم بدون امتیاز ماند.

تگ ها


اخبار روز المپیک