استقلال با تفکر و نفراتی جدید به مصاف ماشین سازی می‌رود

تیم فوتبال استقلال امروز و در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر میزبان ماشین سازی است و سرمربی آنها تیمش را با ترکیبی متفاوت راهی میدان می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، از هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور امروز تیم‌های استقلال و ماشین سازی از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند که این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت است.

آبی پوشان تهران به تازگی اولین شکست خود در لیگ برتر را تحمل کرده و برای جبران مافات و عقب نیفتادن از قافله بالانشینان در همین ابتدای کار باید ۳ امتیاز این بازی خانگی را از آن خود نمایند و ماشین سازان جوان هم که یک امتیازی بوده و در پایین جدول قرار دارند، ناچارند برای عدم تثبیت موقعیت خود در انتهای جدول از این بازی امتیاز بگیرند و این انگیزه‌های متفاوت می‌تواند عامل جذابیت این دیدار باشد.

محمود فکری که تیمش را در دو بازی نخست به جز یک تغییر اجباری با ترکیبی ثابت به میدان فرستاد، امروز تغییراتی را در ترکیب اولیه تیمش ایجاد می‌کند که عمدتاً در خط میانی خواهد بود. تغییراتی که بعضی اجباری و بعضی اختیاری است و در نحوه بازی این تیم نیز تاثیر خواهد داشت.

استقلالی‌ها یکی دو بازیکن خود را به دلیل مصدومیت ابتلا به بیماری کرونا برای این هفته در اختیار ندارند و برخی از بیماران کرونایی آنها به سلامتی کامل رسیده و امکان همراهی تیم شان را دارند و باید دید سرمربی جوان این تیم چطور از داشته‌های خود در این بازی استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید:

برنامه عجیب تمرینی استقلال برای دیدار با ماشین سازی

ماشین سازی هفدهمین حریف تکراری استقلال

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال ماشین سازی محمود فکری فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال